Wpis z mikrobloga

#dziendobry wszystkim
Ostatnio pisałem o wyborze pierścionka zaręczynowego.
Tak wiec pierścień wybrany.
W weekend zaręczyny. Mam zajebistego stresa bo nie wiem jak to zrobic :P
Jedziemy w wycieczkę do pewnego miasta. Ciekawe czy pogoda chociaż dopisze. :P
Kurde pisząc ten wpis juz sie stresuje.
Jak myślicie później z rodzicami tez robic zaręczyny?

Jak ktos chce się dowiedzieć jak sie wszystko skończy niech plusuje ten wpis to zawolam po weekendzie co i jak :P
#zwiazki #zareczyny #oswiadczenie #pozytywnie
  • 122
@ja666: jak ktoś jest niegospodarny to i dzieciom 40 lat starszym nic nie zostawi. Mój tata był niewiele starszy, mama młodsza, są zwykłymi pracownikami fizycznymi i udało się im w 24 lata uzbierać na 2 mieszkania, kawał ziemi i jeszcze utrzymują 2 dzieci. Może dla ciebie poważny związek to strata czasu i zniewolenie ale nie wszyscy tak go traktują - może być wstępem do superowego życia na własnych zasadach z człowiekiem
@kopek: wystarczy jak później razem spotkacie się z rodzicami i ich uroczyście poinformujecie, mówię z doświadczenia. Bez stresu będzie dobrze :)
@TheFuckingRoses: mialem podobnie. Planowalem super oswiadczyny, najpierw w helikopterze lecac nad nowym jorkiem. Pozniej w central parku w dorozce lub w lodce. W knajpach lub na jakichs punktach widokowych.
Skonczylo sie na tym ze poprostu oswiadczylem jej sie na plazy.
Troche zniechecil mnie kolega ktory swoja dziewczyne zabral na Kube. W hotelu czekal pokoj wypelniony rozami :)
Moje pomysly (jego zreszta tez) zaczely wygladac nie zbyt wyjatkowo. Czego bym nie wymyslil
@chemicalkash:

Czy wszyscy muszą planować zaręczyny jak w najgorszej i najbardziej kiczowatej komedii romantycznej?


No niestety, kobietom na tym zalezy. Co z tego ze 30% malzenstw konczy sie rozwodem a jeszcze wiekszy procent mezczyzn pozniej przeklina ten dzien :)
@kopek: Taki ziomek kiedys wziął swoją dziewczynę do pubu na piwo i tak siedzą. Położył w pewnym momencie pierscionek na stole i powiedział


i to tyle. Jato zrobiłem jeszcze inaczej a Tobie życze powodzenia.