Wpis z mikrobloga

Ćwiczymy!! ()
Nie ma lekko. Niestety życie to nie film i ręka po operacji nie wraca do pełnej sprawności po tygodniu. W dalszym ciągu ograniczony zakres ruchu, znacznie słabsza i szybko się męczy. Robię wyjazdy po 3-4 km i to jest max, potrzebny odpoczynek. W tym tempie to zbiornik paliwa starczy mi jeszcze do sezonu 2016 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oprócz rehabilitacji na ciele pracuję również nad głową. Toczę się jak emeryt w Matizie. Ale pracuję nad tym, powinno być coraz lepiej :)
Także jeśli ktoś spotka w okolicy #kobylka na drodze babę na BMW toczącą się z przepisową prędkością i szarpiącą motocyklem to z góry przepraszam - doskonalę umiejętność zmiany biegów bez sprzęgła ;)
#motocykle #motowarszawa #trzabyctwardym

trysekcja - Ćwiczymy!! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Nie ma lekko. Niestety życie to nie film i ręka po o...

źródło: comment_KY8Dr55FTz6KEzVK6OjfLEXfV5nqRmu1.jpg

Pobierz
  • 22
@trysekcja: ej, ale jak poprawnie zmieniałaś biegi ze sprzęgłem to cała różnica by robić to bez to po prostu nie wciskanie sprzęgła ;D

noga w górę aż poczujesz opór i go cały czas wywierasz, odpuszczasz gazu. I bieg powinien przeskoczyć. Jak się potrenuje odpowiednio to nawet wychodzi to lepiej niż ze sprzęgłem :D
@przegryw69: @11mariom: w górę to nie problem, muszę jeszcze wyczuć redukcję bo nie zawsze chce wyjść :)
wszystko byłoby łatwo, gdybym się uczyła zmieniać bez sprzęgła na motocyklu, w którym robiłam to ze sprzęgłem. no a tutaj psikus... mój poprzedni motocykl niestety uległ zniszczeniom nieodwracalnym, więc wsiadłam na nowy motocykl, którego jeszcze nie mam obcykanego. i teraz nauczenie się zmiany biegów bez sprzęgła jest nieco trudniejsze niż na znajomym motocyklu
@trysekcja: Nie marudź. Co jest złego w przepisowym jeżdżeniu (poza tym, że Cię ciężarówki wyprzedzają i szarpie)? Ja tak jeżdżę bez urazów i mi dobrze - pamiętaj, im wolniej jedziesz tym dłużej jedziesz, ergo przyjemność trwa dłużej ;)

Boskie paznokcie (że tak pojadę jak baba)!
@katera: przed wypadkiem też jeździłam ostrożnie i spokojnie, ale teraz to przeginka trochę... ale nie lubię się do niczego zmuszać, więc zacznę się rozpędzać dopiero jak poczuję się na siłach :)
dzięki ()
@motoradk: http://www.wykop.pl/wpis/13282657/#comment-42205457

a tutaj ładne zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://www.wykop.pl/wpis/14013303/lewa-w-gore-mirki-%CA%96-motocykle-ortopedia-trocheheh/

facet mi wyjechał z podporządkowanej z lewej strony wprost przed motocykl. uderzenie motocyklem pod kątem prostym w bok samochodu. całkiem porządnie, bo w samochodzie cały bok skasowany włącznie z wygięciem słupka ;) ja przeleciałam nad motocyklem, uderzyłam samochód głową i całym ciałem i upadłam na ręce i kolana między moto a auto. to tak w skrócie