Wpis z mikrobloga

colega @mambeke zadał intrygujące pytanie - jak to jest, że obrońcy homoseksualistów wspierają imigrantów mimo, że islam jest przeciwko homoseksualizmowi.

Otóz tłumaczę celem nadrzędnym lewaków nie jest wsparcie homoseksualizmu tylko zniszczenie ludzkości. To dlatego wspierają homoseksualizm z którego nie rodzą się dzieci, obrzydliwy Bogu wegetarianizm, który zabija ludzi oraz ateizm, który prowadzi wszystkich do piekła. Z wegetariańskiego homosekularyzmu nie da się zbudować potęgi ludzkości. Nigdy nie zdobędziemy krańców kosmosu.
Przykładowo - każda kultura, w której składane są ofiary najwyżej ceni sobie ofiary mięsne. Pamiętacie jak to było w Biblii?

Kain i Abel składali ofiary.
Abel złożył w ofierze steki i burgery
Kain zapodał jakieś wege guwno, trawę czy #!$%@?
Kogo wybrał Bóg? Abla.
Co zrobił wegetarianin Kain? zabił swego brata!

Bo wegetarianie potrafią tylko niszczyć i zabijać. Nie ma w nich miłości. Jest tylko podłość.

#imigranci
w sumie dawno nie tagowałem #marianbaczalcontent a tam teraz same zdjęcia kotów...
  • 32
@marianbaczal: wspieramy nie imigrantów, a uchodźców i nie muzułmanów, a po prostu ludzi. Po prostu nie patrzymy kto jest jakiej religii bo ludzie błądzą... ja jestem ostrzejszy i nie pomagałbym bez "wyznania ateizmu" nawet chrześcijanom ale to ja... inni lewacy mają większe serce i pewnie nie sprawdzają też poglądów na temat gospodarki mimo, że wśród uchodźców mogą być przecież prawicowcy!
@Filipix: pomogę ci zrozumieć mój komentarz. We fragmencie:

wspieramy nie imigrantów, a uchodźców i nie muzułmanów, a po prostu ludzi

chodzi o to, że wspieramy "po prostu ludzi" będących uchodźcami, a nie konkretnie muzułmanów mimo, że większość z nich to pewnie muzułmanie tak jak większość w Polsce to chrześcijanie co jest dla "nas" tak samo złe... pierwsza część zdania znaczy tyle, że bycie za imigracją zarobkową, a wspieraniem uchodźców to dwie