Wpis z mikrobloga

colega @mambeke zadał intrygujące pytanie - jak to jest, że obrońcy homoseksualistów wspierają imigrantów mimo, że islam jest przeciwko homoseksualizmowi.

Otóz tłumaczę celem nadrzędnym lewaków nie jest wsparcie homoseksualizmu tylko zniszczenie ludzkości. To dlatego wspierają homoseksualizm z którego nie rodzą się dzieci, obrzydliwy Bogu wegetarianizm, który zabija ludzi oraz ateizm, który prowadzi wszystkich do piekła. Z wegetariańskiego homosekularyzmu nie da się zbudować potęgi ludzkości. Nigdy nie zdobędziemy krańców kosmosu.
Przykładowo - każda kultura, w której składane są ofiary najwyżej ceni sobie ofiary mięsne. Pamiętacie jak to było w Biblii?

Kain i Abel składali ofiary.
Abel złożył w ofierze steki i burgery
Kain zapodał jakieś wege guwno, trawę czy kichuj
Kogo wybrał Bóg? Abla.
Co zrobił wegetarianin Kain? zabił swego brata!

Bo wegetarianie potrafią tylko niszczyć i zabijać. Nie ma w nich miłości. Jest tylko podłość.

#imigranci
w sumie dawno nie tagowałem #marianbaczalcontent a tam teraz same zdjęcia kotów...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hombre_Muerto: mówimy o przestępcach i organizacji przestępczej. Jeżeli jakiś p-----l byłby ot, po prostu zwykłym katolikiem bez wsparcia KK to pewnie nie wspominalibyśmy o jego wyznaniu bo nie byłoby ono ważne...
  • Odpowiedz
@Djuna: W kościele oczywiście zdarzają się pedofile, ale księża nie są na pierwszym miejscu pod tym względem. Procentowo najwięcej pedofilii jest wśród nauczycieli, a o księżach słyszy się w tym wypadku ZNACZNIE częściej. Zresztą, nie ma stereotypu nauczyciela-pedofila, a księdza-p-------a już tak. Media lewicowe się do tego niewątpliwie przyczyniły.

Wśród kościoła p-------a jest sprawą marginalną i wynika głównie z tego, że duchowni często przebywają z dziećmi, więc jest większa szansa
  • Odpowiedz
Ale wszyscy terroryści są z tej właśnie społeczności. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Filipix: Tak jakby Europa nie miała całkiem niedawno wewnętrznych problemów z terroryzmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Procentowo najwięcej pedofilii jest wśród nauczycieli


@Hombre_Muerto: nie piszemy o tym samym. KK ukrywa p-------w i im pomaga, oświata nie. Nie czujesz różnicy? Co mi za różnica ile % p-------w gdzie pracuje? Chodzi mi o ludzi którzy bronią tego...
  • Odpowiedz