Wpis z mikrobloga

Jakie startery wybieracie w pokemonach? Bo ja zawsze ogniste :) I zawsze bardzo mocno się do nich przywiązuję. Charizard był więc moim ukochanym pokiem za dzieciaka :D

Do tego Charizarda zbierałam się bardzo długo, bo ilość elementów do wykonania i wzmocnienie konstrukcji drutem trochę mnie przerażało. Ale efekt chyba był warty pracy :P Skrzydła, ogon, łapki i szyję można dowolnie wyginać właśnie przez obecność drutu w środku.

Zdjęcia z reszty stron jak zwykle tutaj
Poprzednie prace pod tagiem #szydlomaniaczka
Pozwolę sobie też zawołać ludzi spod tagów #pokemon #3ds #szydelkowanie #rekodzielo
KoriManiaczka - Jakie startery wybieracie w pokemonach? Bo ja zawsze ogniste :) I zaw...

źródło: comment_FWyuWIqz5T600iyJcENWGsVcNsSVAJN7.jpg

Pobierz
  • 59
@KoriManiaczka: Ja zawsze biorę po wyglądzie. W pierwszej generacji to wiadomo, że Charmander. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kolejnych Totodile, Treecko, w czwartej wszystkie są takie se, ale Piplup, w piątej Snivy, a w szóstej Fennekin.

Ostatnio postanowiłem sobie pograć trochę inaczej - schowałem startera do Boxa, przesłałem z banku 6 Eevee i po kilkunastu godzinach gry gram sobie ekipą 6 różnych jego ewolucji. ( ͡º
@KoriManiaczka: A, zapomniałem, że to Pokemon Alpha Sapphire. Idzie bardzo dobrze, jest aż za prosto wg mnie, ale fajnie się tak gra, dobra wczuwka. Szkoda, że tylko 6 można mieć na raz, nie mam przez to Glaceona i Umbreona. (,)