Wpis z mikrobloga

Jakie startery wybieracie w pokemonach? Bo ja zawsze ogniste :) I zawsze bardzo mocno się do nich przywiązuję. Charizard był więc moim ukochanym pokiem za dzieciaka :D

Do tego Charizarda zbierałam się bardzo długo, bo ilość elementów do wykonania i wzmocnienie konstrukcji drutem trochę mnie przerażało. Ale efekt chyba był warty pracy :P Skrzydła, ogon, łapki i szyję można dowolnie wyginać właśnie przez obecność drutu w środku.

Zdjęcia z reszty stron jak zwykle tutaj
Poprzednie prace pod tagiem #szydlomaniaczka
Pozwolę sobie też zawołać ludzi spod tagów #pokemon #3ds #szydelkowanie #rekodzielo
Pobierz KoriManiaczka - Jakie startery wybieracie w pokemonach? Bo ja zawsze ogniste :) I zaw...
źródło: comment_FWyuWIqz5T600iyJcENWGsVcNsSVAJN7.jpg
  • 59
@KoriManiaczka: Kori jak zwykle kawal dobrej roboty. Na ile wyceniasz swoje prace? Niedawno spotkalem sie z gosciem ktory handluje roznym towarem. Zobaczyl roze ktore robie i juz zamowil 5 po 50$ sztuka. Ma je pokazac swoim znajomym i byc moze bede mial stalych klientow :)
@KoriManiaczka: Kori jak zwykle kawal dobrej roboty. Na ile wyceniasz swoje prace? Niedawno spotkalem sie z gosciem ktory handluje roznym towarem. Zobaczyl roze ktore robie i juz zamowil 5 po 50$ sztuka. Ma je pokazac swoim znajomym i byc moze bede mial stalych klientow :)
@t3m4: Fajna zabawa, ale granie w AS w ogóle jest tak proste... nawet nie używam Exp Share, a i tak mam wyższe levele niż przeciwnicy. Pewnie dlatego, że mam od początku 6 Pokemonów, ale i tak jest tak żałośnie łatwo...
@NYCBronx: wycena jest zależna od ilości czasu jaki poświęciłam. Ale Charizarda robiłam tyle, że nikt by mi go nie kupił xD Nie znam za bardzo rynku na takie wyroby jak Twoje, ale chyba 50$ to całkiem niezła cena? :) Trzymam kciuki za nowych klientów! :)
Bo ja zawsze ogniste :) I zawsze bardzo mocno się do nich przywiązuję. Charizard był więc moim ukochanym pokiem za dzieciaka :D


@KoriManiaczka: Ze mną to samo, z tą różnicą, że odpadłem po gen 2 :P