Wpis z mikrobloga

Jakie startery wybieracie w pokemonach? Bo ja zawsze ogniste :) I zawsze bardzo mocno się do nich przywiązuję. Charizard był więc moim ukochanym pokiem za dzieciaka :D

Do tego Charizarda zbierałam się bardzo długo, bo ilość elementów do wykonania i wzmocnienie konstrukcji drutem trochę mnie przerażało. Ale efekt chyba był warty pracy :P Skrzydła, ogon, łapki i szyję można dowolnie wyginać właśnie przez obecność drutu w środku.

Zdjęcia z reszty stron jak zwykle tutaj
Poprzednie prace pod tagiem #szydlomaniaczka
Pozwolę sobie też zawołać ludzi spod tagów #pokemon #3ds #szydelkowanie #rekodzielo
Pobierz KoriManiaczka - Jakie startery wybieracie w pokemonach? Bo ja zawsze ogniste :) I zaw...
źródło: comment_FWyuWIqz5T600iyJcENWGsVcNsSVAJN7.jpg
  • 59
@KoriManiaczka: Prosta zależność: trawiaste - do niczego nie nadająca się sałata,
wodne - niby dobre, ale sporo dobrych na wolności
ogniste - mocne, a jak trzeba, to przyświecą i przygrzeją.

Choć od Charizarda bardziej lubię Typhlosiona i Blazikena. Dodatkowo czuję dziwną sympatię do lodowych, od czwartej generacji muszę mieć Glaceona w składzie.

Może głupie pytanie - ile kosztowałby naturalnej wielkości Wailord? Bill Gates byłby w stanie sobie kupić? ;)
No jak wolisz chodzącą kapustę od latającego i zionącego ogniem #!$%@? to nie mam więcej pytań xD


@KoriManiaczka: wybierałabym! Zajebisty!

@pitkamaki: o kurdę, ja się na II serii zatrzymałem :D ładnie tego narobili ;)

Cytowany tekst....Ja zawsze biorę po wyglądzie. W pierwszej generacji to wiadomo, że Charmander. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kolejnych Totodile, Treecko, w czwartej wszystkie są takie se, ale Piplup, w piątej Snivy,