Wpis z mikrobloga

Mirki jaki serial teraz? W ostatnich latach oglądałem lub dalej oglądam:
-BB 9/10,
-HoC 8/10,
-Kompania Braci 8/10,
-Sherlock 7/10,
-True Detctive 9/10,
-Twin Peaks 7/10,
-Wikingowie 9/10,
-Suits 7/10,
-Himym 10/10 - idealnie podszedł pod moje poczucie humoru,
-Peaky Blinders 8/10,
-Mr Robot 8/10,
-Rodzina Soprano 8/10,
-Dexter 8/10 - ocena może nieco na wyrost ze względu na dobre początkowe sezony, później coraz gorzej,
-Dr House 8/10 - podobnie jak wyżej z tym, że jakoś przy 4 sezonie przestałem oglądać bo mi się znudził,
-Supernatural 9/10 - może nieco naiwny serial ale Sam i Dean jakoś przypadli mi do gustu wraz ze swoimi perypetiami, później ewidentnie ciągnięty na siłę, też przestałem oglądać ale sentyment do pierwszych sezonów został.
-Pitbull 10/10,
-Utopia 9/10,
-Fargo 8/10,
-Sons of Anarchy 9/10 - taka ocena ze względu na pierwsze sezony i każdy ostatni odcinek danego sezonu, który trzymał b. wysoki poziom
-Black Mirror 9/10,
-Spartakus 7/10 w drugim sezonie przestałem bo strasznie słaby poziom,
-Gomorra 9/10,
-Twd 7/10 ale jakoś w połowie drugiego sezonu przestałem oglądać bo serial stał się klanem tyle, że z zombie,
-Luther 5/10,
-Hannibal 6/10,
-Broadchurch 8/10,
-Most nad Sundem 7/10,
-Odwróceni 9/10,
-The Jinx 7/10,
-Californication 8/10,
-Krew z krwi 8/10,
-The Take 8/10,
-Lost 8/10,
-Prison Break 9/10,
-The Leftovers 7/10.
Zacząłem też oglądać Boardwalk Empire, Daredevile, Better Caul Saul, American Horror Story, Homeland, The Affair, The Knick, The Killing ale po paru odcinkach zaczęły mnie nudzić i przestałem. Polecacie coś godnego najlepiej z ostatnich lat? Gra o tron mnie nie interesuje bo czytałem książki a Narcos oglądam :) #seriale
  • 36
@Mdzej: Ile to godzin łącznie? Tak z ciekawości.
Polecam: "Chłopaki z Baraków", piękny paradokument o mieszkańcach parkingu baraków Sunny Vale. Ich codzienne troski i zmartwienia. Wspaniale pokazana walka o lepsze jutro, bowiem każdy z mieszkańców ma w swoim życiu cel, do którego konsekwentnie dąży. Jak dla mnie 9/10
@AgniechaWykopuje: czy ja wiem czy tak sporo wolnego czasu, normalnie pracuję, do niedawna studia a teraz się będę bronił, w międzyczasie szkoła policealna i siłownia lub basen plus raczej normalne życie imprezowo-towarzyskie ale faktycznie zawsze się znajdzie parę godzin gdzie zarwę nockę nad jakimś serialem jak mnie wciągnie ;))
@deziom: cóż ja Ci poradzę twin peaks drugi sezon nieco przynudzał a sopranos b. dobre ale jakoś humor w himym mi