Wpis z mikrobloga

@Ruotsi: Odróżnij uchodźców którzy #!$%@?ą przed wojną bo im rakiety w dom wpadają od imigrantów, którzy przyjeżdżają tu tylko po benefity. Chyba niewystarczająco postarałem się o podkreślenie tej różnicy w odpowiedzi, bo znalazł się ktoś kto nie zauważył.
Łap: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/6566143,uciekli-z-syrii-zamieszkali-w-poznaniu,id,t.html
Kobieta nauczycielka angielskiego, facet zawodowy kierowca samochodu dostawczego.
Całkiem nieźle biorąc pod uwagę warunki i porównując ich do tej dziczy która tutaj zjeżdża.

Dopóki nie dysponuje wiarygodnymi zestawieniami nie masz prawa mówić, że może
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: nie napisałem jacy oni niedobrzy. Chcę źródła skąd się wzięło, ze tylu a tylu to lekarze i inni wysoce wykwalifikowani specjaliści... nie mówię o kierowcy ciężarówek. Na serio tak ciężko stwierdzić Ci ze źródłem ten gadki była dupa?
  • Odpowiedz
@Ruotsi: Oczywiście wiesz że o mówił o SYRYJCZYKACH i tylko o SYRYJCZYKACH podpowiem ci jakbyś nie załapał Syryjczycy mieszkają #!$%@? w Syrii a nie w Afryce i nie na całym bliskim wschodzie bo poza samą Syrią wali do europy połowa Afryki.
  • Odpowiedz