Wpis z mikrobloga

@anka022100: najlepiej to idź bezpośrednio do brancha i umów się na rozmowe. Jak wezmiesz jakieś papiery ze sobą to nie bedzie problemu im więcej tym lepiej. Aha no i powiedz ze zostajesz tu na stałe.
  • Odpowiedz
No to sie zgadza... to potrwa gdzies tyle, w sobote sie nie chcialo bo kazdy mysli by isc sie n-----c w najblizszym pubie ;)


@Zarzad_Powierniczy: No chyba sobie żartujesz, w Lloydsie po podaniu numeru referencyjnego cała wizyta zajeła może 5-10minut
  • Odpowiedz
@anka022100: zarejestrowalem sie w lloyds przez neta, mialem tylko w terminie 14dni doniesc potwierdzenie tozsamosci, po 6 dniach bo wtedy mialem czas wpadlem do dowolnego oddzialu, pokazalem maila z numerem referencyjnym, pokazalem dowod osobisty i od tego czasu czeka sie na list
  • Odpowiedz
@Zarzad_Powierniczy: Ty sprawdź Mireczku tą kartę bo ja też mam podstawowe konto i wszędzie można tym płacić nawet w internetach, zamiast kodu CCV wpisujesz wtedy 3 ostatnie cyferki z tego numeru który jest w ramce na odwrocie karty. Oni mówią że to konto to tylko wypłaty bo chcą namówić na lepsze konta i dodatkowe płatne usługi, ale ta karta jest w pełni funkcjonalna.

@anka022100: Ja też otwierałam tak
  • Odpowiedz