Wpis z mikrobloga

Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion"). osławiony "Metal Muff". (metalowa obudowa). Zupełnie za darmo, wszystkim pulsującym i grającym na gitarze. :) Jeśli ktoś się orientuje w temacie to osławiony "Metal Muff" zjada bez popitki wszystkie jebiące siarką Bossy itp. Oddam za free bo nie mam czasu grać. :)) Pozbywam się sprzętu i może ktoś się ucieszy. Zielonki - sie nie liczo. Mirkorandom zadecyduje - do jutrzejszej północy - ale jak ktoś to zrobie przede mno - :) powtarzam losowanie.

EDIT: Zapomniałem dodać, że dołącze kabelek do łączenia efektów (widoczny na zdjęciu)
u.....n - Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion")....

źródło: comment_qM4FcuFtojjnPjrnVU05MK4Oxu6cHioc.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ulversson: Mogłeś zrobić rozdawnictwo tylko dla tych, którzy w odpowiedzi dadzą swoje zdjęcie z gitara i twoim nickiem napisanym na kartce. Byśmy jeszcze zobaczyli na czym Mirki grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ulversson: nie wierze, ze az tyle osob go naprawde potrzbuje ile zaplusowalo.. mam Corta Katane ale nie mam efektu wiec wszystkie kawalki cwicze na czysto, cwiczenia robie tak samo wiec niesamowicie by mi sie taki przydal ale wiem jak male sa szanse. I teraz jakis gimbus zaplusuje bo jest cos za darmo i bedzie mial bo zawsze chcial sie nauczyc i moze kiedys mu sie przyda.. #oswiadczenie #
  • Odpowiedz
@ulversson: bardzo fajny efekt, polecam od serduszka, sam korzystam, co prawda w domu mam tylko gównianego Peaveya 10 W, ale na jakichś próbowniach na przykład w połączeniu z Peaveyem Classic dawał konkretne brzmienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jakiś fajnych przetworników nie masz na sprzedaż/rozdajo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grubo_W_Uj: Nie. Efektów się pozbyłem. Zostały dwie gitary i piec (lampowy) ale nie ma rozdajo hehe.
@j4ace: Ja pisałem o MT-2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@siara-krakow: nie chciało mi sie aukcji na allegro robić :P. Poza tym może to kogoś zmobilizuje do grania, rozwijania własnego skilla
  • Odpowiedz