Wpis z mikrobloga

Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion"). osławiony "Metal Muff". (metalowa obudowa). Zupełnie za darmo, wszystkim pulsującym i grającym na gitarze. :) Jeśli ktoś się orientuje w temacie to osławiony "Metal Muff" zjada bez popitki wszystkie jebiące siarką Bossy itp. Oddam za free bo nie mam czasu grać. :)) Pozbywam się sprzętu i może ktoś się ucieszy. Zielonki - sie nie liczo. Mirkorandom zadecyduje - do jutrzejszej północy - ale jak ktoś to zrobie przede mno - :) powtarzam losowanie.

EDIT: Zapomniałem dodać, że dołącze kabelek do łączenia efektów (widoczny na zdjęciu)
u.....n - Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion")....

źródło: comment_qM4FcuFtojjnPjrnVU05MK4Oxu6cHioc.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@ulversson: Witaj. Serdecznie przepraszam za kłopot. Byłem poza miastem, na wsi i jesienne powietrze sprawiło, że w ogóle nie włączałem internetu, a nigdy wcześniej nic nie wygrałem, więc nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Dobrze, że kolejny wygrany jest Mirkiem - gitarzystą i na pewno wykorzysta efekt. Ode mnie już pro forma foto marszałka i multi, bo tylko to mam w domu(telecaster na stojaku na salce podłączony do Orange'a i
wislowunsz - @ulversson: Witaj. Serdecznie przepraszam za kłopot. Byłem poza miastem,...

źródło: comment_IB9YDkDSAecMB9RBqG4Vu1pYCIFluVoz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wislowunsz. Wielka szkoda Mirku, że nie zdążyłeś na czas :) Widać prawilny gitarzysta z Ciebie. Trochę bym żałował na Twoim miejscu ale rozumiem że nie każdy przesiaduje non-stop na wykopie. (oprócz #bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) . Pewnie to nie moje ostatnie rozdajo.

@Giekaczka Fajnie że już odebrałeś paczke i że się podoba. :))
  • Odpowiedz