Wpis z mikrobloga

Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion"). osławiony "Metal Muff". (metalowa obudowa). Zupełnie za darmo, wszystkim pulsującym i grającym na gitarze. :) Jeśli ktoś się orientuje w temacie to osławiony "Metal Muff" zjada bez popitki wszystkie jebiące siarką Bossy itp. Oddam za free bo nie mam czasu grać. :)) Pozbywam się sprzętu i może ktoś się ucieszy. Zielonki - sie nie liczo. Mirkorandom zadecyduje - do jutrzejszej północy - ale jak ktoś to zrobie przede mno - :) powtarzam losowanie.

EDIT: Zapomniałem dodać, że dołącze kabelek do łączenia efektów (widoczny na zdjęciu)
Pobierz u.....n - Oddam zupełnie za darmo i w sklepowym stanie efekt gitarowy ("distortion")....
źródło: comment_qM4FcuFtojjnPjrnVU05MK4Oxu6cHioc.jpg
  • 97
@scharlottka: @janeeyrie: W razie zwycięstwa - jak najbardziej. Nie ma faworyzacji :)

@dtkb: Efekt jak dla mnie wszechstronny, nie tylko do rzucania szatanem. Ja mogłem ukręcic dzwięcki od rejonów pink-floydowo/procupine-tree'owych (senne solosy) po brutal death-metalowe. Chyba właśnie jest ceniony za wszechstronność bo moim zdaniem jest duża, a słyszałem wiele przesterów. Żadne słowa nie oddadzą własnego odsłuchu. Ja mam dodatkowo aktywne pickupy więc z brudem stoner'owym ala Kyuss (może bardziej
@ulversson: nie wiem co ma tu do rzeczy kontekst, ale ok :)

Za SJP:

osławiony «mający złą sławę»


OSŁAWIONY, SŁAWETNY

Osławiony i sławetny nie są synonimami wyrazu sławny. Ten ostatni w zasadzie ma wydźwięk pozytywny, osławiony i sławetny natomiast przekazują zwykle ocenę negatywną, por. „Osławiony rosyjski szpieg Władimir Ałganow znalazł się w centrum uwagi również na Litwie” (Rzeczpospolita), „Z tego okresu pochodzi sławetne powiedzenie, iż na półkach był tylko ocet.” (W.
@ulversson: Wiadomo że można obejść, ale to już wtedy taki perfidny podludź, może się przynajmniej zastanowić czy aby na pewno słusznie czyni. Zawsze jest to już pewne zabezpieczenie, nie każdy ma na tyle umiejętności, żeby zrobić dobrą fotoszopkę. Poza tym autentyczność fotki też można sprawdzić. Puki co wierzmy jednak, że zwycięzca będzie uczciwą osobą i zrobi autentyczne zdjęcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)