Wpis z mikrobloga

Daawno juz nie pisałam ;)

Pierwsze urodziny Gadziego Bastionu zbliżają się nieubłaganie. Zauważyłam ostatnio gigantyczny wzrost zainteresowania moimi terrariami. Przez ostatnie 2-3 miesiące nastąpiło poruszenie i właściwie cały czas miałam ok 8-10 zleceń "na raz" ro zrobienia, jedne odchodziły, to przyłaziły następne. Ale ostatni miesiąc, to jakaś paranoja :D W tym momencie mam do zrobienia 15 terrariów, z czego trzy z aranżacją. Przez co dzisiaj w pracy siedziałam od 10 do 21 ;< No ale nie ma co narzekać, jest 100x lepiej, niż rok temu zakładałam ;)

Zacznę od agam czerwonogłowych. Byłam z łajdakami u weta. Najpierw standard - kupka do badania. Okazało się, że są owsiki, ale to niewiele, bardzo mnie to ucieszyło. Jednak po 2h zadzwoniła do mnie recepcjonistka i ppowiedziała, ze jednak coś się tam jeszcze rusza i we wtorek będzie Pani doktor i baaardzo chce zobaczyć moje nowe agamki, to mam z nimi przyjechać. Tak też zrobiłam. We wtorek pojechałam z durniami do weta (bardzo mi miło, że wszyscy mnie tam znają, jako Gadzi Bastion, nie musze się przedstawiać, tylko od razu pytają co tam u Zośki, jak Geralt. Niesamowicie miło. Do tego w samej poczekalni spotkałam babkę, która jak tylko usłyszała, ze ja, to ja, to mówi "ooo to ja do Pani się wybieram od tygodnia! Dzisiaj po 15 będę po świerszcze" :) No ale do sedna Weterynarz Pani Kasia obejrzała dobrze nicponie, samiczka faktycznie zaciążona jest, potwierdziła moje paranoje na temat roztoczy neistety. Poza tym jeszcze owsiki + kokcydia. No nic, dostały lekarstwa, zastrzyki, do tego porcje, które mam sama im podawać przez najbliższy czas. I najważniejsze - AGAMY MAJĄ ZNIKNĄĆ ZE SKLEPU, bo zarażą mi roztoczami cały sklep. Miesiąc czasu mam teraz agamy w domu ;D Dwa terraria przygotowane na kwarantanne, codzienne myte specjalnym środkiem, agamy smarowane od stóp do głów, WYJDZIEMY Z TEGO :)

Wet powiedziała, ze jeśli dam im dobre warunki (o których jej mówiłam) i wyleczę je, to moge być jednym z nielicznych hodowców tego gatunku w Polsce ;) Ludzie, jak mają te gady, to szkoda im kasy na dorobaczanie (bo to z odłowu, to po co) i niestety po kilku tygodniach zdychają. Mam nadzieję, ze mi się uda, bo już ponad 100 na samo leczenie wydałam, a daleko jeszcze do końca ;))

Pan samiec
I znow Pan samiec
Tak wygląda ich obecny dom, właśnie idą spać;D

Poza tym, dzisiaj w pracy kupa roboty. Robię nowe terra dla kameleonów do sklepu, już na dniach będzie działało, więc pokażę, jak będzie gotowe. Ale dzisiaj robiłam elektrykę do niego i jaram się jak dziecko ;DDD Pierwszy raz robiłam te osrane włączniczki do każdej lampki osbno i byłam za leniwa, zeby zerknąć na jakiś schemat w internety, wiec wszystko robiłam metodą prób i błędów i po godzinie cabawy skończyłam ;D 4 żarówki i 2 świetlówki, wszystko na osobny włącznik i UWAGA UWAGA. DZIAAAAŁA :D no normlanie bomba, lepsza zabawa, niż cokolwiek innego ;) takie troszkę #piekloperfekcjonistow bo kable latajo luźno, ale nie miałam pomysłu, jak to uporządkować

()

I na sam koniec pracy, od 18 do 21 robiłam aranżacje... Tak średnio raz w tygodniu zasyfiam sobie pół warsztatu osranym styropianem. Dziś na raz robiłam aż 3 terraria, wiec troszkę mi to zajęło, ale jestem zadowolona z efektu. Poniżej zdjęcie burdello, które sprzątałam 40 minut i zdjęcie mnie, jak wyglądałam już po otrzepaniu. Tak, taka upieprzona jestem po wstępnym czyszczeniu ;D




o tu tu tu
Brudy

I to tyle, po weekendzie będzie jakieś kolejne wychylenie, pozdrawiam serdecznie! :))

Fanpage - Strona - Allegro

#agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Daawno juz nie pisałam ;)

Pierwsze urodziny Gadziego Bastionu zbliżają ...

źródło: comment_S20fjQUqijANqjXCY9zCIszR1LP4Wk7L.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Snurq: bardzo mi miło :))

@Saute: wensze żyjo, dzisiaj dostały po szczurku 70g (to jak 3 myszki prawie) i były tak szczęśliwe, ze machały do mnie łapkami i uśmiechały sie ;DD
  • Odpowiedz
wensze żyjo, dzisiaj dostały po szczurku 70g (to jak 3 myszki prawie) i były tak szczęśliwe, ze machały do mnie łapkami i uśmiechały sie ;DD


@Khaleesi: Rozumiem, że to szczurki były takie szczęśliwe, że machały do Ciebie łapkami i się uśmiechały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz