Wpis z mikrobloga

To chyba ostatnie podrygi Bena () od 3 miesięcy pod stałą opieką weta, ostatni miesiąc 3x w tygodniu kroplówki i zastrzyki.
W czerwcu skończył 15 lat. Ma chęci do życia, ale starość go powoli pokonuje (,)
Po rozmowie z wetem na temat uśpienia wyszliśmy z lecznicy zaryczani. Czemu koty nie mogą żyć po 30 lat?
#pokazkota #gorzkiezale #feels
Pobierz MoralneSalto - To chyba ostatnie podrygi Bena (╥﹏╥) od 3 miesięcy pod stałą opieką we...
źródło: comment_GngFPbD8XIVx5t6BQbtkM3oEuxWGi2z1.jpg
  • 39
@MoralneSalto: Na pewno, gdyby mógł, to by Wam to powiedział sam. :) życzę, żeby został z Wami jak najdłużej. Szczęściem w nieszczęściu takich sytuacji jest to, że masz czas na przygotowanie się na stratę. Mimo wszystko lepiej tak niż nagle.
@MoralneSalto: Też odzierałam faceta z koszulek żeby z nimi spać zanim zamieszkaliśmy razem :):):)
Tak, odejdzie bez męczarni, duszenia się i konwulsji. Musiałam uśpić mojego ukochanego psa po wypadku. Odszdł na moich rękach i wiem, że tyle mu mogłam dać. Ty też tyle możesz dać kocurkowi. Trzymaj się koleżanko i wypieść go jeszcze. A potem jak już będziesz gotowa to przygarnij ze schronu albo od kogoś jakąś małą bidę :)
@MoralneSalto: Przerabiałam to miesiąc temu, mój miał 13 lat i wielkiego guza zamiast wątroby. Poprzedniego kota (miał tylko 7 lat, FIV) podtrzymywaliśmy jak długo tylko się dało, kroplówki, tabletki, zastrzyki, i tak przez pół roku, w końcu nerki i wątroba stanęły. Co prawd był z nami jeszcze przez te klika miesięcy leczenia, ale sporo się też w tym czasie wycierpiał, każda wizyta u weterynarza to też był dla niego duży stres,