Wpis z mikrobloga

to jaki ból dupy mają ludzie z #programowanie u użycie ich taga doskonale pokazuje jaką grupą są programiści - zapatrzeni w siebie skrajni narcyści, serdecznie gratuluje kapitalistycznemu rynkowi pracy wykreowanie takiej grupy, brawo, w końcu praca stulejarza za klawiaturką jest 10x więcej warta niż praca np. sprzątaczki

z tagiem chodzi o to że po prostu taki panicz sobie NIE POTRAFI NAWET WYOBRAZIC ze ktos moze sobie z niego zazartowac, jak to, ze mnie? takiego potrzebnego spolecznstwu - bo duzo zarabiajacego - czlowieka?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z tagiem chodzi o to że po prostu taki panicz sobie NIE POTRAFI NAWET WYOBRAZIC ze ktos moze sobie z niego zazartowac, jak to, ze mnie? takiego potrzebnego spolecznstwu - bo duzo zarabiajacego - czlowieka?


@DerpVEVO: może byłoby to śmieszne, gdyby co drugi post pod tym tagiem nie był właśnie takim żartem.
  • Odpowiedz
@DerpVEVO:
ktoś spamuje mi powiadomienia i powoduje że muszę scrollować kilka ekranu offtopu żeby tracić na obojętnie jaki news w temacie programowania = jestem zapatrzonym w siebie egoistą. kthxbye. XDDDD
  • Odpowiedz
@predatorleet: o tym wlasnie mówie, w innych tagach nie spotykam sie z takim zachowaniem, tylko tutaj programisci przyzwyczajeni do tego ze inni dookola nich skaczą sa wrecz zszokowani ze ktos śmie wstawic pod ich tag cos co im sie nie podoba
  • Odpowiedz
@DerpVEVO: Jest w cholerę tagów, pod którymi można sobie stroić żarty. Wyobraź sobie, że są tacy ludzie, którzy na wykopie nie szukają humoru i zabawy. Wyobraź sobie jak musisz ich teraz wkuwiać.
  • Odpowiedz
@DerpVEVO: O ironio, cóż za narcystyczny komentarz. Ciekawe co Pan by powiedział jak do Pańskiego, dajmy na to, taga o cyckach ktoś wrzucał, rzeczy nie zgodne z tematem. Np. nagich facetów? Przykład wyolbrzymiony, żeby mógł Pan sobie to łatwo wyobrazić.
  • Odpowiedz
@DerpVEVO: wbrew pozorom tag programowanie to cenne zrodlo informacji, wiedzy i zawsze fajne dyskusje sie rozkrecaja. Szkoda ze wyciagasz az tak daleko idace wnioski tylko z powodu zasmiecania taga i naszej reakcji. Rozumiem ze zapewne trollujesz bo wieje nuda ale ... jednak.
  • Odpowiedz
to jaki ból dupy mają ludzie z #programowanie u użycie ich taga doskonale pokazuje jaką grupą są programiści - zapatrzeni w siebie skrajni narcyści,


@DerpVEVO: Pod oryginalnym wpisem nie ma ANI JEDNEJ osoby która by się czepiała. Ludzie wkurza spam jaki pojawił się po tym wpisie.
  • Odpowiedz