Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, wybieram się do #francja #paryz i szukam rozsądnego rozwiązania jeśli chodzi o pakiet internetu w telefonie. Z doświadczenia wiem, że poruszanie się po dużym, nieznamym mi mieście z użyciem google maps jest banalnie proste, jednak potrzebny jest do tego jakiś pakiet internetu. Szukałem w internecie informacji jak sprawa ma się we Francji z jakimiś tanimi starterami z pakietem internetu i nic nie znalazłem (,). Macie jakieś doświadczenia, pomysły?

Może ktoś mieszka we #francja i zna jakiś sposób na tani internet?

W ostateczności pozostaje mi pakiet netu w UE w playu 100MB/29zł.

#telefony #roaming #internet #bezmirkoniedamrady
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typowymirekakrobata: jest to jakieś rozwiązanie (wtedy i 100mb wystarczy jak się zgubię). Jedyna wada, to to że nie można nawigować po mapie offline, a w szczególności szukać aktualnych połączeń komunikacjach, co interesuje mnie najbardziej.

@motorzysta_jarek_syn_lecha: autem w Paryżu? nigdy :) będę poruszał się tylko metrem i właśnie o to chodzi - chcę gdzieś się przedostać wpisuję cel i po kilku sekundach widzę najszybszą opcję, najbliższy przystanek itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@jepek: spoko, troche wiecej czarnych wciskajacych rozne reczy niz kiedys ale jak sie odejdzie od glownych celow wycieczek to jest romantico. Co masz w planie zobaczyc? my dzis lecimy luk triumfalny, most aleksandra, luwr i juz pewnie do katakumb nie zdazymy to moze katedra notr dam lub taras widokowy na wiezy montparnese
  • Odpowiedz
  • 0
@idziol: na nich zawsze trzeba uwazac. Na pewno zabiore kobiete na wieze eifla ale dokladnie zaplanuje dzisiaj wieczorem. Kupilem analogowy plan miasta i mam zamiar ulozyc plan zwiedzania, ale tez bez mega detali bo czasu bardzo malo. W zasadzie pelne dwa dni + wieczor/noc z soboty na niedzieli. W srode smigamy dalej do Porto
  • Odpowiedz
  • 0
@idziol: planuje wbic i tu i tu ale ceny maja niezle :) planem jest wlasnie wejsc na 2 pietro a pozniej winda. Ew bilety na pewno zakupione wczesniej. Ogolnie mega pozytywne dla mnie jest ze do 26 roku zycia obywatele UE wchodza do wiekszosci muzeow za darmo :)
  • Odpowiedz
  • 0
@jepek: zainstaluj sobie darmowa aplikacje dzialajaca offline visit paris by metro z mapa paryza i aplikacje paris lepsza ma mape, tylko pobierz mamy okolo 50mb
  • Odpowiedz