Wpis z mikrobloga

Mireczki @Dziekan5 O TU coś wspominał o dobrym samochodowym weekendzie w #prawilnebmw

Cóż, stwierdziliśmy, że nie możemy być gorsi, więc udaliśmy się do #bmw po też fajne cudo :)

Co prawda nie ma ręcznej skrzyni biegów... ale to drugi raz w życiu w samochodzie, kiedy boje się wyłączyć kontrolę trakcji i nacisnąć gaz do oporu...

przy okazji spełniłem marzenie kolegi z pracy. Od zawsze pamiętam że miał na tapetach M4, od zawsze. Dlatego wczoraj jak odebrałem auto, pierwsze co zrobiłem, to zgarnąłem go na parking i pojeździliśmy :) już dawno nie widziałem takiej radości w oczach człowieka, cieszył się jak ja kiedy pierwszy raz zobaczyłem cycki na żywo :) Pozdro Cumplu!

#autowizja <-mój tag o testowaniu samochodów

#prawilnebmw #bmw #samochody #carboners
źródło: comment_u8FTvac2Axe5uJdCMTkEy3vn3sAKx6eQ.jpg
  • 7
@pussyrider: Haha, nie wyłączaj :D ja wyłączyłem w zeszłym roku i wiesz jak to się skończyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@TOTYLKO_JA: Nie pelikany. Potwierdzam prawdziwość powyższego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednocześnie kajam się ponownie, bo w ubiegłym roku pussyrider miał mieć pomarańczową, ale zupełnie niezamierzonym ruchem dorżnąłem w niej opony i teraz ma taką brzydką, białą.

Kolejny raz spotykam się ze
@pussyrider: No jest kawał suki. Przez weekend mnie nie ma, ale może chcesz się w pon spotkać przed zwrotem na chwilę na kilka wspólnych zdjęć? Ewentualnie w niedzielę późnym wieczorem.

Co do tego bieżnika to moim zdaniem powinni jednak brać pod uwagę to, do czego służy ten samochód. W ubiegłym roku M3 nawet Top Gearowi dali z już zarżniętymi oponami.