Wpis z mikrobloga

@Qbas: tak tylko myślałem. W tej chwili jeżdżę w butach za kostkę , ale już kres ich życia nadchodzi i zastanawiam się .. Kiedyś widziałem chłopaków na quadach w takich butkach stąd moje zainteresowanie.
@Kick_Ass: Jestem co prawda niedoświadczonym motocyklistom ale wydaje mi się, że jazda w kaloszach jest delikatnie mówiąc nieodpowiedzialna, a płacenie 168zł za zwykłe pomarańczowe KALOSZE to trochę sporo.
W cieplejsze dni stopy będziesz miał pewnie mokre od potu bo KALOSZE nie zapewniają wentylacji.
KALOSZE nawet takie za 168zł nie zapewniają żadnej ochrony nogi w razie upadku czy przygniecenia przez moto.
Kolejna sprawa to komfort jazdy w czymś takim...

Oczywiście to są
@swiezaak: bardziej wrzuciłem informacyjnie, być może skoro markuje je ktm to mają coś wspólnego z motosportem ale jak widać to tylko gumofilce w ładnym wykonaniu. Ja będe kupować axo albo fly, nic specjalnego ale lepsze to niż zwykłe buty trekingowe. Zastanawiam się jak takie buty sprawdzają się w codziennej eksploatacji? Czy one przemakają?
@Kick_Ass: Kobiety też wydają sporo pieniędzy na kolorowe kalosze mimo że wartość takich kaloszy to kilkanaście/kilkadziesiąt cebulionów. No niesty ale często płacimy tylko za logo...