Wpis z mikrobloga

Kolejny festiwal #!$%@? na Wykopie.
Dorota Wellman została nową twarzą Lidla.

TL;DR


Dupa Was zabolała, jakby ten Lidl był dobrem narodowym. Zabicie 10-latki siekierą Was tak nie oburzyło, jak Wellman w Lidlu. Nikt tu nie ogląda telewizji, większość hejtuje TVN, a przepisy z Lidla robiło pewnie 10%. Fajnie się jednak hejtuje.

Jesteście bandą niedojrzałych gimbusów.
Nie jestem żadnym fanem Wellman, ale nie trudno się domyślić, że ona jest po prostu lubiana.
Jest energiczna, jest gruba, śmieje się jak ciotka, ma do siebie dystans i znana jest z dużego poczucia empatii i dobroczynności.

- W 2011 roku reklamowała jogurt Activia. Całą gażę, 200 tys. zł, przeznaczyła na cele charytatywne. Nie chwaliła się tym, wyśledzili to reporterzy Super Expressu.
- W 2008 roku wzięła udział w sesji fotograficznej PIERwSI na rzecz walki z rakiem piersi.
- Cały czas aktywnie pracuje dla różnych organizacji charytatywnych. Pomaga osobom starszym, chorym, dzieciom, zwierzętom.
- Przyznała, że jeśli kiedyś jeszcze weźmie udział w jakiejś dużej kampanii reklamowej, to z chęcią podzieli się honorarium z potrzebującymi.

Podsumowując, może Wam się nie podobać, może was #!$%@?ć, ale #rozowepaski ją po prostu lubią. To kawał energicznej baby, nic dziwnego, że jest m.in. prezenterką programów śniadaniowych.

Ciekawe, ilu z Was Wykopki przeznaczyło chociaż raz równowartość kilku swoich pensji na cele charytatywne?
(nie pytam tych, co żyją na pensji swoich matek)

Może więc być głośna, gruba. Wali mnie to. Jest dobrym człowiekiem.
Dużo w życiu osiągnęła, nie przez kontakty, nie przez dawanie dupy, tylko charakterem i ciężką pracą.

#dorotawellman #tvn ##!$%@? #wykop #lidl
Pobierz J.....m - Kolejny festiwal #!$%@? na Wykopie.
Dorota Wellman została nową twarzą Lid...
źródło: comment_wnzVAaCuXIOzfdvCRlXY8I9g1jh9z0mM.jpg
  • 113
@arczer: Nie, po prostu dla niektórych to, że ktoś ma inne poglądy polityczne nie oznacza, że trzeba go obrzucać gównem w związku z pracą zawodową. Można z kimś się nie zgadzać politycznie, a dalej go szanować jako prezentera/muzyka/boksera i lubić za taką działalność. A u Was się okazuje, że Karolak to okropny aktor dokładnie w chwili poparcia nielubianego przez Was polityka, a Michalczewski to jednak kiepski bokser, gdy wyrazi się nieprawomyślnie.
@arczer: Różnica jest taka, że Wellman nie mówi o polityce, jeśli jej o to nie zapytają. Jako dziennikarz zajmuje się innymi rzeczami.
Ma swoje poglądy, a to, że uderzają w Twojego ulubionego Brauna, to już inna sprawa. Jak kilka lat temu napisałem, że Korwin jest wariatem, a nie poważnym politykiem, to mnie chciano tutaj zlinczować. Teraz większość przyzna mi rację.
Nie ma ludzi bezstronnych. Jestem pewien, że Grzegorz Braun nie jedno