Wpis z mikrobloga

Siemanko, co macie na drugie śniadanko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR i dla tych, co nie chce się czytać moich poprzednich postów z tagu #30dnina811


Jestem po treningu i szczerze spadła mi troszkę forma (2 tygodnie pobytu w Rzymie, pizza, piwo zrobiły swoje).
Tak czy siak, odstawiłem BCAA, wcześniej suplementowałem się tym szajsem i odczuwałem większą moc, przy jednoczesnym dziwnym "niejasnym" stanie umysłu. Po każdym treningu byłem wyczerpany fizycznie i jednocześnie umysłowo, jednak odczuwałem większą moc podczas samego treningu.

A jak wyglądał mój trening dzisiaj? Po 2 pierwszych obiegach interwałowych czyli
30 sek. - 11.5 mph -> 1 min. - 6.5 mph -> 30 sek - 11.5mph -> 1 min - 6.5mph
musiałem zwolnić obieg do 30 sek. - 11mph -> 1 min - 6mph
i tak już poleciałem do końca na 10 obiegach kończąc. Czułem po płucach, że wydolność nie ta sama, co 2 tygodnie wcześniej.

Natomiast wielka niespodzianka trafiła się podczas cooling down i rozciąganiu. Po kilku minutach po skończeniu interwałów zacząłem szybko czuć kolejny przypływ mocy w mięśniach. Wcześniej przy diecie "na indyku" wracałem z treningu wypompowany z mocy, dzisiaj się czuje tak, jak bym zaraz mógł iść machnąć kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Idę robić koktajl ananasowo-mangowo-czeresniowy z owsianką!
Pozdrawienia Mireczki !( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dieta #wegetarianizm #weganizm #wege #fitness #odchudzanie #raw #trening #highcarb
h.....b - Siemanko, co macie na drugie śniadanko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR i dla tych, co...

źródło: comment_yrUtJjCZ6WWI34RrS9iXbdVpf0UQz7T6.jpg

Pobierz
  • 5