Wpis z mikrobloga

wyjdzie człowiek na chwilę z domu i już mu się we wpisie oburzone kuce legną i tupią kopytkami xD
No to na początek - kucmuzyka to taki najprymitywniejszy "metal", którym jarają się głównie długowłose, niedomyte i pryszczate nastolatki, sztandarowym przykładem jest choćby Sałaton. W ogóle cały power metal świetnie się w to wpisuje, gardzę tak mocno xD słuchanie takich rzeczy może ujdzie jak się ma te kilkanaście lat, wtedy może coś się
  • Odpowiedz
wyjdzie człowiek na chwilę z domu i już mu się we wpisie oburzone kuce legną i tupią kopytkami xD

@Pantograf: Prawie na czarną listę trafiłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Power metalu też czasem słucham, a pryszczatym nastolatkiem nie jestem od ponad 20 lat :)
  • Odpowiedz
@Pantograf Wiadomo, że Sabaton muzycznie raczej nie jest wyznacznikiem dobrego metalu (według metali z krwi i kości jest średni, albo słaby) ale przynajmniej wiele tekstów mają w porządku i można się z nich wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć
:v
  • Odpowiedz
W ogóle cały power metal świetnie się w to wpisuje, gardzę tak mocno xD


@Pantograf: Tylko zjeby nie szanują power metalu. Jedynego metalu dla poważnych, dynamicznych często krótkowłosych kuców. Masz z-----y gust typie i tyle.
PS. Sabaton nie power.

Przeglądam playliste i faktycznie sam power xD AC/DC, Bullet for my Valentine, Foo Fighters. xD K---a nie znasz się na muzyce, a komentujesz. Z Poweru to tam jest tylko GloryHammer k---a
  • Odpowiedz
Przeglądam playliste i faktycznie sam power xD AC/DC, Bullet for my Valentine, Foo Fighters. xD K---a nie znasz się na muzyce, a komentujesz. Z Poweru to tam jest tylko GloryHammer k---a całe 2 utwory. Nie dość że masz z-----y gust to jeszcze nie masz pojęcia o muzyce xD


@KochanekAdmina: ja p------ę - wystarczy, że tekst ma więcej niż jedną linijkę i to już za dużo dla niektórych, czytanie ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@Pantograf: Myślałem że znajdę tu jakiś nowy ciekawy podział. A ona po prostu słucha słabych zespołów. Pomijając że v widzę tam cory (a jak wiadomo - g---o > > > > > 3 metry mułu >>>>>> core)
  • Odpowiedz