Wpis z mikrobloga

174 057,12 - 10,04 = 174 047,08

#bieganie
#biegajzwykopem
#bieganienoca

Kiedy nie doceniasz mnie, gdy biegam 5 km, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie gdy przebiegnę 10 km.


Jestem aktualnie najszczęśliwszym biegaczem tutaj :D
W całym moim życiu największym osiągnięciem było prawie 7 km, a dzisiaj dobiłam ładnej 10 ! (czas - 1h 6min) /możecie hejtować ;p /
I to z naprawdę dobrą kondycją.
Pierwsza dziesiątka w życiu podobno cieszy najbardziej :D
#chwalesie bardzo mocno, choć wiem, że dla wykopków to pryszcz :P

Dalej ostaję przy szlifowaniu czasu na piątkę :)

#sztafeta

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pilot1123: Kibicować będę na pewno, bom z Krakowa, ale póki co szykuję się na pierwszy oficjalny bieg na 5 pod koniec września, ale akurat w Warszawie :)
  • Odpowiedz
@isiowa: Szanuję mocno, jestem z lubuskiego, tam zawsze biegałem po parkach i lasach, a od dwoch lat kiedy to wprowadzilem się do Krakowa nie chce mi się biegać w plenerze, bo mam tu strasznie splycony oddech, wiec ruszam sie jedynie na bieżni :|

  • Odpowiedz
@kokomo: ja Ci się wcale nie dziwie. Pochodzę z jury i jestem przyzwyczajona do świeżego powietrza. Biegając w Krakowie widzę znaczącą różnice i dużo szybciej się mecze.... Juz nawet ta 10 zrobiłam w Warszawie na Wilanowie, gdzie jest czystsze powietrze niż w Krk :P
  • Odpowiedz