Wpis z mikrobloga

@pijanstwo: ja w tym roku nie byłem, ale od 2000 roku jestem co najmniej raz w roku, z wyłączeniem 2013.
Zawsze było tak, że parawan służył do odgrodzenia się od pozostałych plażowiczów i wiatru.
Z tego co widzę na zdjęciach teraz to wygląda to jak zajmowanie prywatnego kawałka plaży - a to nie tak działa.

Na plażę przychodziłem o różnych godzinach - NIGDY nie widziałem ustawionych koło siebie parawanów, które
  • Odpowiedz
Z tego co widzę na zdjęciach teraz to wygląda to jak zajmowanie prywatnego kawałka plaży - a to nie tak działa.

Na plażę przychodziłem o różnych godzinach - NIGDY nie widziałem ustawionych koło siebie parawanów, które Janusze rozstawiają dla Bożenek.


@WatchYourBack: Zawsze tak było. Pewnie nie zwróciłeś uwagi.
  • Odpowiedz
Co Wy wszyscy pierwszy raz nad Bałtykiem byliście, że dopiero w tym sezonie zobaczyliście parawany?


@pijanstwo: ja bywałem co roku, zazwyczaj odgradzany jest mały kawałek, a w tym roku w telewizji pokazywali robienie sobie działek 70 m^2
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: nagle w 2015 media z jakiejś przyczyny uczepiły się parawanów i wszyscy je przeżywają. Ostatnio nad morzem byłem 5 lat temu i parawany były powszechne, sam używałem. W Polsce plaże są długie jak s-------n, normalny człowiek wejdzie na plaże, przejdzie się 5-10 minut w jedną stronę, odgrodzi się parawanem od wiatru, kilkanaście metrów od innych plażowiczów, i cziluje się słuchając szumu morza. A przy wejściu z deptaku we Władysławowie
  • Odpowiedz