Wpis z mikrobloga

wykop to już jest maxymalny festiwal #!$%@? mentalnego, mikro w 70% to płacz #!$%@? nieudaczników, którzy co najlepsze sami kreują się na #!$%@? przegrywów, tylko płakanie, że jest mi #!$%@? smutno, że nigdy nie ruchałem, że wolę grać w gry zamiast wyjść na dwór, tu jakaś #!$%@? wkręcona sobie fobia, tam jakaś #!$%@? depresja, co drugi tag to ma nazwe *stuleja, ja #!$%@? masakra, weźcie sie do #!$%@? pana za siebie spędzacie w #!$%@? czasu w internecie, grając w jakieś #!$%@? gry, przecież to nie ma żadnego sensu, siedzenie na necie 20 h dziennie wtf??? przeczytaj se chłopie pierwsza lepsza książkę nt rozwoju osobistego - to już ukierunkuje twoje myśli, wyłącz ten #!$%@? komputer idź na dwór, pobiegać, pomedytować, przejść się, cokolwiek kórwa zrób tylko przestań się do #!$%@? wafla użalać nad sobą, zrozumcie w końcu,że życie wam #!$%@? a los sam nie przyniesie wam recepty na waszą #!$%@?ą porażkę, zadbajcie o siebie, siłownia, bieganie, fryzjer, dobre ciuchy, perfumy, zmień swoje myślenie, rozwijaj się, miej pasje która nie jest komputerem ani internetem, zamiast #!$%@? płakać zrób cokolwiek aby być lepszym człowiekiem, #!$%@? blokuje te tagi bo już mi się rzygać chcę , pozdrawiam
#wykop #mikro #oswiadczenie #tfwngf #tfwnbf #stuleja #stulejacontent
  • 39
@immeasurable: są ślepi na wszelkie komunikaty, odrzucają pomocną dłoń jaką do nich wyciągam służąc dobrą radą, zupełnie bezinteresowną swoją drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki tomasz marzec domaga się oplaty w kwocie 100 zł za jeden e- mail ja im daje wszystko jak na tacy ( ͡° ʖ̯ ͡°)