Wpis z mikrobloga

@Liriela: Gdzie znajdę dokładną trasę? Sama jechałaś czy z jakąs grupką? Zainspirowałas mnie :)
Po drugie planowałem dosłownie za tydzień pojawić się rowerem w polskich Bieszczadach - nie wiesz jak tam z drogą dla rowerzystów? Moge liczyć na fajne widoki czy raczej całość przereklamowana? Coś poradzisz, szczególnie zarekomendujesz do odwiedzenia rowerem w tamtych rejonach?
  • Odpowiedz
@Liriela: ładnie, chociaż jak zrobiłem moje pierwsze 200+ km, to nawet 10% Twoich plusów nie dostałem. Gdzie tu sprawiedliwość się pytam? ;)
  • Odpowiedz
@sharkslayer: Bolały kolana wczoraj. Ale dziś już poszłam biegać - podbiegi i wszystko gra. Spróbuj pokombinować z wysokością siodła - u mnie pomaga - wyżej na podjazdy.

@Rados: Trochę podjazdów było :)
  • Odpowiedz
@Liriela: O, O, O - jechałaś rano? Bo jeśli tak to chyba się minęliśmy nieświadomie moja najdroższa mirabelko ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Ale i racja, widoki na góry po słowackiej stronie granicy jakieś takie ładniejsze, ale to może dlatego że jest mniej domów i #!$%@?ących reklam. No i widok ze strony "wysokich tatr" w stronę słowacji też śliczny. Słowacja taka płaska się wydaje...
  • Odpowiedz
"Ale i racja, widoki na góry po słowackiej stronie granicy jakieś takie ładniejsze, ale to może dlatego że jest mniej domów i #!$%@?ących reklam" Domów pewnie tyle samo, tylko, ze są w kupie, a nie bajzel jaki u nas :(
  • Odpowiedz