Wpis z mikrobloga

Hejo ;) Dziś typowo jeżowo.

Jako, że jeżu w przeszłości miał problemy z grzybicą, to teraz muszę go raz na jakiś czas porządnie wyszorować. Ostatnio nie miałam za bardzo na to czasu i okazji, a dzisiaj zauważyłam, że jeżu ma brudne łapki, to zrobiłam mu orzeźwiającą kąpiel. Oczywiście wszystko nagrałam ;DD

O samym jeżu - Jeżynka od ok pół roku jest u mnie w sklepie, biega luzem, więc też brudzi wszędzie. Codziennie trzeba zeskrobywać jej kupki i myć podłogę ;D Ale dzięki temu, że ma tyle przestrzeni i kontakt z ludźmi - jest najsłodszym jeżem pod słońcem. Praktycznie nie fuka na ludzi, daje się dotykać, głaskać, wszyytsko ;)

A tu filmik

Fanpage - Strona - Allegro

#jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Hejo ;) Dziś typowo jeżowo. 

Jako, że jeżu w przeszłości miał problemy ...
  • 78
@yourboss: so

@Sebeq92: wstyd by mi bylo! :-D

@Python: blisko drzwi, ale nie ma ani grama wiaterku, zero okien otwartych, na dworze zaduch :-) wiem, ze wystawianir na przeciagu nie jest najlepszym pomyslem, ale z drugiej strony nie popadajmy w skrajnosci, jeze sa bardziej wytrzymale, niz sie wielu wydaje :-)

@Szczebaks: w tskie upaly nie wysylam. Jedynie pkp

@ZajebistyMamSzaliczek: moj z 20 minut w wodzoe siedział i
@worldmaster: o prosze, czochranie jeża też :3

@yourboss: so

@ZajebistyMamSzaliczek: w sklepie nie ma problemu, bo utrzymuje względny porządek i nie ma na podłodze nic, co nie mógłby jeść. Latają luzem robaki czasem, to nwet zapoluje. Od kiedy mam jeża, to nie ma luźnobiegających świerszczy ;DD

Co do utknięcia - spokojnie, nie utknie. ALE. Jak znajdzie jakieś ciepłe i ciemne i ciasne miejsce, a przychodzi powoli pora snu, to
@Khaleesi: czytam czasem Twoje wpisy i musze przyznac ze zawsze wywoluja u mnie uśmiech.

Byc moze nieraz juz Cię o to pytano ale chciałbym się dowiedzieć jak wychodzisz na tym biznesie? W sensie - czy udalo Ci sie naprawdę połączyć hobby z pracą tak, ze jesteś w stanie nie martwic sie o jutro? Czy moze ktos Ci pomaga (np niebieski na etacie)?

Pytam bo od jakiegos czasu coraz częściej nachodzą mni
@reventon: wiesz co, zwierzaki to moje mega hobby i na tym bym ise nigdy w zyciu nie utrzymala (chociazby przez rachunki za prad :-D), zdarza mi sie, ze biore chore zwierzaki, ładuje w nie kasd, lecze, a i tak zostaja u mnie, a to trzeba karmic... Ale tata chcisl synka i cale życie mnie z wkrętarka w reku wychowywal, wiec skręcanie terrariow, robienie aranzacji i ogolnie - siedzenie w warsztacie, sprawiamk
@Khaleesi: wlasnie o te wkretarki i terraria najbardziej mi chodzilo ☺. Mam podskorne zamilowanie do drewna. Na razie objawilo sie to tylko mini-warsztatem w piwnicy bloku, oraz rozpoczetym i nigdy nie dokonczonym (ze wzgledu na prace) kursem ciesielskim, ale wciaz po cichu mysle. Tylko, ze ru rodzina na utrzymaniu i nie bardzo mogę sobie pozwolić na szalone decyzje... zazdroszczę Ci i zycze powodzenia!