Wpis z mikrobloga

Jest ciężko, po pół rocznej prawie abstynencji zapiłem i to w najgorszy sposób i w najgorszym momencie. 3 dni pełnego odcięcia podczas gdy moja różowa w szpitalu i rodzi bliźniaki. Obecnie w szpitalu leżę wbrew własnej woli po myślach s i halucynacjach których nie pamietam. Do domu powrotu nie mam, #!$%@? totalnie jestem, a lekarzom nie mogę nawet dać znać do końca bo mnie stad w życiu nie wypuszcza. Nie poddam się, nie teraz. Tak ogólnie taki #wysryw na #alkoholizm
  • 49
  • Odpowiedz
@Dave2291 ja tak miałem z alko i dragami. Zniszczy ci zycie,ciebie i wszystko co kochasz wokol. Dla niektorych nie ma polśrodkow, nie wierz w to. Musisz wybrać. Też 6 miesiecy abstynencji nic nie zmieni jeśli nie popracowałes nad sobą w srodku. Zmiana musi zajść w srodku. Jeśli nie zaszla zawsze kiedys wrocisz. A ty musisz pokochać zycie bez alko i siebie tak bardzo że już zawsze będziesz gardził alkoholem, wtedy przestaniesz
  • Odpowiedz
  • 5
@GryllowameWazyvva moje moje @admiralflotykosmicznej @seniorwykopek jestem w trakcie jednego leczenia, ale po wyjściu teraz na pewno wjedzie wszywka dodatkowo i terapia od nowa chyba. Zobaczę co powiedzą na mojej grupie czy od nowa czy mam iść dalej programem. Ale człowiek podłamany bo kobieta do domu nie wpuści, hajsy przewalone i zacząć muszę faktycznie od zera. No nic, wiem ze będzie dobrze, chciałem po prostu to z siebie jakoś wyrzucić
  • Odpowiedz
Każdy gówniarz myśli że hehe popiję trochę z kumplami, a potem się okazuje że alkoholizm wszedł za motzno i życie #!$%@?, dla ciebie, rodziny, tu też dzieci. Ja w ogóle nie pije na codzień, raz na rok może raz na pół roku, a i tak nawet to niepotrzebne.
  • Odpowiedz
dziewczyna rodzi i się stresuje to dodatkowo ma ciebie na głowie


@hawktuah: chwila, ale chcącemu nie dzieje się krzywda. Widziały gały co brały. Czemu się dała zapłodnić komuś takiemu? Identyko sytuacja co jak p0lki się wiążą z Mokebe a potem wielce zdziwione że zostały samotnymi mamami
  • Odpowiedz
@Dave2291: mam takie pytanie co trzeba niby zrobić żeby w 3 dni picia zniszczyć sobie całe życie? Brzmi to dla mnie komicznie, bez pieniędzy jesteś mówisz. Rozdałeś majątek obcym ludziom po pijaku? Psychiatryk i halucynacje po 3 dniach picia?
  • Odpowiedz