Wpis z mikrobloga

Ale co znaczy rozruszać wg Ciebie? CF z naciskiem na bieganie, przysiady, ciężar własnego ciała a nie sztangi (techniKA !) będzie bardzo ogólnorozwojowy. Wydolnościowo, nie siłowo.
Poszukaj grupy outdoor, bo jak miał bym dziś rzucać żelastwem na sali to za karę! Napisz skąd jesteś coś podpowiem co do outdooru.
  • Odpowiedz
@ziolo86: U mnie początkujący mają lżejsze treningi zazwyczaj i z tego co wiem jest tak na większości CF, bo wbrew pozorom mocno dba się o technikę i bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@ziolo86: no to cardio w tlenie (OBW1) tzn biegasz z pulsometrem w I strefie tlenowej. 125-150 uderzeń serca/minuta. zmieszaj to z treningiem outdoor i efekty myślę że po półroku się pojawią. Bo pierwsze co to zmieniają się mięśnie, potem pali się tłuszcz. NO i DIETA QUWAAAA !! 70% sukcesu, regeneracja 15%, 15% trening właściwy ale z techniką !! No i odłóż hantelki i maszyny. Łap się za wolne ciężary/kettle ale
  • Odpowiedz
@matti05: "U mnie początkujący mają lżejsze treningi zazwyczaj i z tego co wiem jest tak na większości CF, bo wbrew pozorom mocno dba się o technikę i bezpieczeństwo."
Co nie jest standardem jeszcze w PL niestety.
  • Odpowiedz
@skwarek2: Nie wiem jak w innych miastach, ale w większości CF w Warszawie nawet jak trenujesz już długo, a w jakimś miejscu jesteś nowy, to musisz przejść intro i cały proces nauki jak świeżak.
  • Odpowiedz