Wpis z mikrobloga

O, jeste taki męski muszę wypić piwko. Picie piwka bo gorąco, bo kumple, bo jeste po pracy, bo weekend, bo piątek, bo impreza, bo wypłata, bo mecz, bo wieczór itd, to jedna z najbardziej męskich rzeczy, która potwierdza poziom testosteronu i męskości w człowieczku z benizem. No jak, chłodny browarek musi być. Niestety wczoraj byłem kierowcą i spacerowałem po plaży z moją Kasią (dwuletnie dziecko) z wodą w ręku jak jakiś cieć a wszyscy browarki pili. Kurde, jak mi źle z tym było, tak chciałem browarka. Przecie każdy prawdziwy facet chce browarka i go nie odmawia.
Ło, kutwa, nie zesraj się bez tego browarka, którego chlejesz praktycznie codziennie.
#niewiemjaktootagowac #logikaniebieskichpaskow #piwo #bedohejty #niebieskiepaski
  • 55
  • Odpowiedz
@elocha69: łoo makijarz jakie do damskie. Malowanie sie jest takie zajebiste bo impreza, bo praca, bo na zakupy, bo niebieski przyjezdza, bo kazda sie maluje jedna z najbardziej damskich rzeczy ktora potwierdza brak testosteronu u bezbeznizowcow. Niestety basen i lipa bo makijarz sie zmyl i teraz motzno feelsy bo pasztet...
Ło bulwa nie zaslaj lozka bez tego makijarzu ktory masz codziennie...
Kogo obchodzi jak kto spedza, poprawia sobie dzien...
#
  • Odpowiedz
@ninakraviz: @bloodbro: @ssailorr: nie hejtuje picia piwa, sama nawet kilkadziesiąt litrów piwa w domu wyprodukowałam. Tylko jak ktoś chleje codziennie, jak mój narzekający dziś szwagier co wczoraj biedny wypic piwa nad jeziorem nie mogł, olaboga, ale strata, to mnie to wkurza,że tak biadoli jakby to jakiś sens życia był.
  • Odpowiedz