Wpis z mikrobloga

Hej koksy,

Powiedzcie mi czy dobrze kombinuję z domowym treningiem na zrobienie mięśni troszku i późniejsze wycięcie -aktualnie 80 kg, 12% BF

Robię p90x https://en.wikipedia.org/wiki/P90X (6 treningów tygodniowo, 3 siłowe, 3 kardio)
mam surplus kaloryczny +ok 500 kcal
Białko ok 1.5 g na kg

Po 90 dniach planuję dalej robić p90x (kolejny cykl), z tym że:
minus kaloryczny -300 kcal
Białko 2g na kg

W sumie 3 miesiące masy, 3 miesiące rzeźby

Zadziała?

#mikrokoksy #silownia #p90x #kiciochpyta #dieta
maraton - Hej koksy,

Powiedzcie mi czy dobrze kombinuję z domowym treningiem na zr...

źródło: comment_QctCQuvnueiTqDaMZ2bJnZd99nbjWVeI.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maraton: Przez pierwsze 5 tygodni wal testosteron + mete. Następne 6 tygodni sam testosteron. Później 2 tygodnie przerwy i ostatnie 3 tygodnie clomid na odblokowanie. Do tego w--------j dużo ryżu i kurczaka. 16 tygodni i coś z Ciebie będzie kolego
  • Odpowiedz
@maraton: będziesz mógł progresować z ciężarem co będzie lepszym bodźcem do rozrostu tkanki mięśniowej i siły.

Tutaj widze, że to głównie drążek, który sam mam, i kilka hantli.
Nóg w ogóle nie robisz?

Idziesz na siłownie i robisz np FBW albo stronglifts 5x5 i zmieniasz się wyraźniej niż teraz przez te
  • Odpowiedz
@mambeke: @maraton: Tu 200 cm aktualnie 103 kilo. Kiedyś objechałem opcję miech na sucho głównie od pasa w górę (nogi od rowerka ładne więc nie tykam). Później cykl Megavol i powiem szczerze jak wystartowałem na 50 kg na ławeczce przy seriach tak na 80 skończyłem. Ogólne odczucia ? Przyrost jak na dziku X D. 4 miechy bez siłki i prawie wszystko poszło w kibel ... Więc nie polecam.
  • Odpowiedz