Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirkówny!

Jaki fajny dzień w Bastionie ;) Mimo, że niedziela i teoretycznie wolne (taaa...), to przyjechał do mnie mój nowiutki wąż tajwański. 2,5m skuhwiel! Kocham ;D Nazywa się oryginanie Ksysiu, teraz siedzi w przejściowym terrarium, ale od jutra, jak posprzątam i przygotuje, to wchodzi do terrarium, które przywiózł mi jego były właściciel - 100x50x120 cm. Normalnie cudo

Ksysiu
Terrarium - do pudła dostałam taki zajebisty wielki korzeń, wenszu będzie szczęśliwy

Poza tym, dzisiaj o 21:52 przyjechał pociąg z moimi nowymi, malutkimi agamami karłowatymi <3 2 samiczki + samczyk. Teraz wypadałoby, że mam 2 samców i 5 samic, fajna hodowla się zrobiła ;D Samczyk nieco mniejszy od samiczek, odłączę go od stada na 2 tygodnie, podkarmię, to zobaczymy, jaki bysior z niego urośnie ;) @Niewierny_Mops - dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję!!!!!!!!!!!

Wszystkie moje agamy karłowate mają imiona po Bogach z różnych mitologii. Ten samczym będzie Zeusem, do tej pory mam Freję, Lunę, Izis i teraz brakuje mi 2 ładnych imion z mitologii (poza rzymską, grecką, egipską i nordycką). Pomysły?:)


Samiczka 1
Samiczka 1
Samiczka 2
Samiczka 2
Samiec - Dostaje imię Zeus
Samiec

Tak spała samiczka, jak przyjechała - muszę przyznać, że pancerne opakowanie zwierzaków i całej paczki, z taką ostrożnością się jeszcze nie spotkałam ;)

No i na koniec, bonusowo - JEŻU brudas. To jego godzina na łażenie po sklepie, więc, jak dojechałam zanieść agamki, to skurczybyk tuptał sobie. Kupy robi wszędzie (co widać na zdjęciu). Ale i tak go kocham, przestał się w ogóle bać człowieka i fuka jedynie sporadycznie ;)

Brudaska

Fanpage - Strona - Allegro

#agama #agamy #waz #wonsz #weze #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Mireczki, Mirkówny!

Jaki fajny dzień w Bastionie ;) Mimo, że niedziela ...

źródło: comment_CevvQ1azTe8A2HCe1hMnezIaD9PaxjBj.jpg

Pobierz
  • 25
@Khaleesi: Jesteś złote dziewcze i ponawiam - to ja Ci bardzo dziękuję. Przepraszam, że też poległem na określaniu płci jednej gadzinki... a i przepraszam za taką zwłokę, ale no niestety troszkę było schodków po drodze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No, ale kamień z serca. Cały dzień na nogach i nic nie mogłem zrobić tylko myślałem o tej paczce i teraz mogę spokojnie iść spać wiedząc, że dotarły