Wpis z mikrobloga

#tipsandtricks #ciekawostki

Jeżeli masz #apple #iphone i korzystasz z sieci #play #mobilevikings (prawdopodobnie również #redbullmobile #virginmobile i inne wirtualne sieci) to możesz aktywować bezpłatnie wbudowaną pocztę głosową wysyłając SMS o treści TAK na numer 80808

Dużo to nie daje, ale szybciej i prościej się to obsługuje niżeli odsłuchiwanie mmsów czy tymbardziej dzwonienie na pocztę.

Dodaje linka do dokumentu potwierdzającego, żeby nie było że naciągam na jakieś premium smsy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@adiqq: to usługa Visual Voicemail :) a tak poza tym to ktoś jeszcze używa poczty głosowej? tzn. wiem, że dużo osób ma ją aktywną, ale tylko dlatego, że domyślnie jest włączona, ale czy ktoś się nagrywa na to?
@trv2: ja osobiście wychodzę z założenia że jak ktoś do mnie dzwoni i nie zostawi wiadomości na poczcie "oddzwoń, mam sprawe" lub chociaż nie wyśle SMSa to takiego osobnika ignoruje całkowicie (no chyba że dzwoni diler ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #narkotykizawszespoko )
@trv2: mojej mamie zostawiają wiadomości na poczcie, bo nigdy nie wyszuka telefonu w torebce. Kodem wydłużyłem jej czas sygnału przed włączeniem poczty do 30s chyba a i tak nie starczy, a odsł#!$%@? wszystkie i oddzwania. ma też zapisane wiadomości osób nieżyjących...