Wpis z mikrobloga

1. Jedź w Tatry
2. Zejdź z gór do schroniska nad Morskiim Okiem
3. Kumpel wchodzi do wody popływać
13. kumpel wychodzi
4. "ja nie będę gorszy"
5. Zanurz się po szyję wydając przy tym soczyste "#!$%@?" (temperatura wody jakieś -76)
6. Idzie funkcjonariusz parku narodowego
7. "#!$%@? przypał" jak najszybciej z wody
8. 100 zł mandatu
9. brak profitu!


#coolstory #truestory #gory
Pobierz
źródło: comment_5WBBg0FouxyiqdnRLxfjZdwTxox4kFyx.jpg
  • 111
@Kovacs: @Ow3n: @RRybak:
Tak tak geniusze, setki ludzi moczy przepocone nogi i jest spoko. Tak tak, natura #!$%@? obumrze, ale jak się ludzie kąpią nad rzekami i jeziorami to nic się nie dzieje. @Kovacs: tak tak, za to powinien być #!$%@? xD.
Macie ból dupy konkretny, mój wpis nie miał na celu wyrażeniu mojego bólu dupy. Mandat jak najbardziej słuszny, ale śmiać mi się po prostu z niego
@Kovacs: przepraszam, na prawie się nie znam, w każdym razie miałem na myśli to, że tym czynem nie zrobiłem nikomu niczego złego, nikogo nie naraziłem na niebezpieczeństwo ani w żaden sposób nikt nie poniósł straty materialnej
@snnop93: to sobie teraz wyobraź wycieczkę z warszawy. Codziennie 10ciu nieszkodliwych buraków. Oj tam #!$%@? -#!$%@?ę se szamponem, bo jak dwie osoby na dzień to nic się nie stanie. Oj, tam, ja #!$%@?ę - jak się zeszczam do wody, to przecież w takim wielkim zbiorniku nic się nie stanie. W ogóle to wrzućmy se jeszcze plastikową butelkę, no będzie taka pamiątka, stateczek zajebisty po mojej wycieczce.

Nie ma zgody na takie
@snnop93: ja rozumiem, i wiem że nie chciałeś nikogo skrzywdzić :) To był wybryk, a moje słowa o #!$%@? nie miały zabrzmieć jak nawoływanie do linczu,.
Po prostu #!$%@? po ojcowsku na goły tyłek, bo to szczeniacki wybryk był.