Wpis z mikrobloga

1. Jedź w Tatry
2. Zejdź z gór do schroniska nad Morskiim Okiem
3. Kumpel wchodzi do wody popływać
13. kumpel wychodzi
4. "ja nie będę gorszy"
5. Zanurz się po szyję wydając przy tym soczyste "k---a" (temperatura wody jakieś -76)
6. Idzie funkcjonariusz parku narodowego
7. "k---a przypał" jak najszybciej z wody
8. 100 zł mandatu
9. brak profitu!


#coolstory #truestory #gory
snnop93 - 1. Jedź w Tatry
2. Zejdź z gór do schroniska nad Morskiim Okiem
3. Kumpel...

źródło: comment_5WBBg0FouxyiqdnRLxfjZdwTxox4kFyx.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kovacs: no i spoko, dostałem mandat. Cała sytuacja była po prostu zabawna i chciałem się tym podzielić, w żadnym wypadku wpis nie miał być d--y bóleniem.
  • Odpowiedz
@snnop93: w---------j niszczyć parki gdzie indziej. Jak mnie wkurza takie olewanie przepisów bo heheszki, niszczysz coś co powinno pozostać n----------e, nieskażone, czyste. Ale nieeee, bo jeden to tam kit, nie szkodzi. A żeby cie zapalenie płuc złapało wieśniaku.
  • Odpowiedz
@snnop93: Po prawie 4 latach na wykopie powinieneś już dawno wiedzieć, że wszyscy tutaj tak bardzo prawilni, że aż się rzygać chce :-) Serio, siedzą tu młodzi ludzie, większość z nich na co dzień o--------a rzeczy które tutaj linczuje, a ja zawsze w takich tematach czuję się, jak bym był na moralizatorskim spotkaniu stetryczałych ludzi +70lvl.
  • Odpowiedz
@Zarzad_Powierniczy: Idź być wielkim obrońcą przyrody który raz w roku wychyla nos za miasto gdzie indziej.
Źródłem zanieczyszczeń nie są kąpiący się ludzie, a to co po sobie zostawiają. On tylko wszedł do wody. Rozumiem oburzenie gdy ktoś swoją obecnością płoszy zwierzęta, ale morskiemu oku bliżej do krakowskiego rynku niż do stawów w mojej okolicy.
  • Odpowiedz
@Kovacs: Ja też się kąpałem w Morskim Oku - tylko w nocy, żeby żaden cieć się nie p-------ł :) Ogólnie mam w dupie, że jest zabronione. Dałem sobie prawo zwiedzać mój kraj, gdzie mi się tylko podoba.
  • Odpowiedz
@tony_soprano: @Zarzad_Powierniczy: Obraz dzisiejszych Tatr zmienia ocenę tego co zrobił @snnop93 o 180 stopni.
"Schroniska" wcale nimi nie są. Przypominają raczej festynowe budki z zapiekankami i piwem. Do morskiego oka prowadzi wyasfaltowana droga z dwoma mostami.
Zwierząt praktycznie nie ma(porównując z moimi okolicami czyli Podkarpaciem). Pod morskim okiem setki ludzi kupuje browary i tani chiński szmelc zwany pamiątkami. Większość idzie tam tylko po to żeby mieć "achievement".
  • Odpowiedz
Dałem sobie prawo zwiedzać mój kraj, gdzie mi się tylko podoba.


@Tleilaxianin: to daj też to prawo takim samym ludziom jak Ty w przyszłości, te zakazy serio nie są narzucone bez wyraźnego powodu.
  • Odpowiedz
@Dassault: no to może niech wszystkie buraki zaczną się kąpać w Morskim Oku drąc ryje, zróbcie z pięknego jeziora cyrkowego kąpielisko. Co dalej, grill w Białowieskim PN? Jeżeli nie potraficie zachować się jak inteligentni ludzie to polecam nadal siedzieć na blokowisku wśród Karyn i Sebixów, tam wasze bohaterskie opowieści o zdobytych mandatach na pewno zdobędą poklask.
  • Odpowiedz