Wpis z mikrobloga

Genlemen's Walk w Krakowie przeszedł do historii. Część chłopaków wzięła sobie do serca Wasze sugestie, efektem czego pojjawiło się więcej luźniejszych, acz eleganckich zestawów. Całość relacji już niebawem na http://secondhanddandy.pl/ .

PS: Udało nas się także zwerbować w swoje szeregi młodego Wolverine'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #klasycznaelegancja
źródło: comment_EMASjp6RkjvMN0n48zXiWlIjEbiWylnf.jpg
  • 128
@anonim1133: Zależy o jakim Jakubie mówisz :)
@nanuk: Na kolor przyjdzie jeszcze czas, paski były po tto, by dostosować je do Instagrama :)
@bocznica: Zorganizowana akcja wbudzania bólu dupy u wszystkich tych, którzy chcieliby się dobrze ubierać, a nie potrafią i z tego powodu rzucają pedałami na lewo i prawo ;)
@MrTukan: Byliśmy, informacje hulały od miesiąca :)
@Annak1975: Kluby Gentlemenów, Oddziały wojskowe, Drużyny sportowe - nie,
Byliśmy, informacje hulały od miesiąca :)


@UszatyBloger: kjerwa nie jestem na bieżąco :/ Tak jakoś wczoraj w tramwaju #22 widziałem gościa ubranego na podobny styl i odrazu pomyślałem o Twoim blogu(nie sądziłem, że jest edycja krakowska GW) Będę obserwował uważeniej wpisy.
@Annak1975: Nam też chodzi o coś, ale trzeba mieć odrobinę szarej masy w mózgu, żeby się tematem zainteresować i wejść nieco głębiej niz tylko poziom jednego zdjęcia. Poczytaj o co nam chodzi, to wtedy pogadamy.

PS; Zaobserwowałaś mnie, więc może jednak Ci się podobamy, ale boisz się do tego przyznać przed sobą i wykopowymi hurr durr sto pro mężczyznami, ubranymi w dziurawe dresy, t-shirty i pachnącymi testosteronem w postaci niemytego od
@Annak1975: Ta ty to wcale nie dorabiasz ideologi. Te Twoje wyobrażenie, że człowiek który się estetycznie ubierze nie robi niczego innego jak wygląda.
To tak jakbym ja zesugerował, że moje wyobrażenie o Tobie to smutna dziewczyna, która ma liczne kompleksy i całe jej życie ogranicza się do pisania kąśliwych komentarzy na mikroblogu. No, ale pewnie gdzieś tam czeka na Ciebie twój ukochany prawilniaczek w spodenkach z krokiem między kolanami ( ͡
@Annak1975: "Nawet na wykopie"… Normalnie brzmi to niczym parcie na szkło porównywalne z Dzień Dobry TVN, czy jakikolwiek program z Krzysztofem Ibiszem xD

Czemu nazywasz ich przebierańcami? Niektórzy tak chodzą normalnie, co może dla Ciebie być abstrakcją tak jak dobre zarobki, albo posiadanie hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam lubię #!$%@?ć w marynarce, chociaż sam mam styl bardziej luźny niż to co prezentują na tym spacerze, bo