Wpis z mikrobloga

#warszawa #psy #bekazpodludzi #bialyrycerzcwel

Zostawiłem psa na chwilę w samochodzie (dosłownie chwila, bo poszedłem do apteki po maść XD) wracam i widzę, jak koleś się kręci przy aucie i próbuje otworzyć drzwi. Podbiegam i odpycham smiecia od samochodu a ten mówi, że mam szczęście, że mi szyby nie wybił XD wziąłem gaz z samochodu i kazałem mu #!$%@?ć, bo zaraz będzie miał szczęście, że mu zębów nie wybiję. #!$%@? obrońcy #!$%@? zwierząt od siedmiu boleści. Takie straszne, duży pies w klimatyzowanym aucie zostawiony na max 5 minut, ale nieee, zaraz #!$%@? wybije szybe i będę bohaterem. Jakby mi wybił tę szybę, to pożegnałby się ze wzrokiem na jakiś tydzień oraz z zębami... Po to właśnie zawsze noszę przy sobie gaz i ew. pałkę teleskopową.
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopamatakawapl: jeśli głupia szyba jest ważniejsza, to sam sobie wystawiłeś świadectwo. Bardzo dobrze, że społeczeństwo się uwrażliwia na takie problemy. Nikt nie jest jasnowidzem, a ty jak jesteś taki kozak, to zamiast pałki teleskopowej, czy gazu w aucie [śmiechłem motzno xD] zostaw silnik włączony z klimatyzacją na te 5-7 minut. Widziałem, jak ktoś tak zrobił i delikatnie uchylił tylne szyby, aby pies miał przepływ powietrza. No ale widać po twoich
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl:
Ja to bym wybił w razie czego. Codziennie tak robię. Jestem takim cichym bohaterem. A wiecie ile te wszystkie radia wydalają z siebie ciepła? Przecież to niebezpieczne dla zwierząt.

  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: przez te kampanie z biednymi zwierzętami w samochodach będzie teraz coraz więcej takich zjebów się kręcić dokoła. Niedługo staniesz na poboczu się odlac i zaraz grupa sebiksow przebiegnie a ty nic im nie będziesz mógł zrobić no bo "widzieliśmy psa zamkniętego w samochodzie" xd widzę że nawet na wypoku jest sporo obrońców takich ludzi,
  • Odpowiedz
przez te kampanie z biednymi zwierzętami w samochodach będzie teraz coraz więcej takich zjebów się kręcić dokoła. Niedługo staniesz na poboczu się odlac i zaraz grupa sebiksow przebiegnie a ty nic im nie będziesz mógł zrobić no bo "widzieliśmy psa zamkniętego w samochodzie" xd widzę że nawet na wypoku jest sporo obrońców takich ludzi,


@morfis2
  • Odpowiedz
@morfis2: Jeśli w aucie uwięziony jest pies - bardzo dobrze. Kiedy wsiadam do samochodu, który był zaparkowany w pełnym słońcu, te kilka sekund zanim otworzę szyby/klimatyzację i ruszę są zmorą. Nawet nie chcę wiedzieć jak siedziałoby się w takim skwarze 10 minut.
  • Odpowiedz
@Aerials: ale kolega zostawił klime to myślę że ten zamknięty pies miał w tym samochodzie większy komfort niż człowiek na zewnątrz. Nie można zakładać że jak widzimy zamkniętego psa na słońcu to trzeba od razu interweniować. Poszanowanie własności przede wszystkim. Inaczej będzie coraz więcej wybitych szyb albo takich chamow jak ten człowiek przytoczony w powyższej historii
  • Odpowiedz