Wpis z mikrobloga

#warszawa #psy #bekazpodludzi #bialyrycerzcwel

Zostawiłem psa na chwilę w samochodzie (dosłownie chwila, bo poszedłem do apteki po maść XD) wracam i widzę, jak koleś się kręci przy aucie i próbuje otworzyć drzwi. Podbiegam i odpycham smiecia od samochodu a ten mówi, że mam szczęście, że mi szyby nie wybił XD wziąłem gaz z samochodu i kazałem mu #!$%@?ć, bo zaraz będzie miał szczęście, że mu zębów nie wybiję. #!$%@? obrońcy #!$%@? zwierząt od siedmiu boleści. Takie straszne, duży pies w klimatyzowanym aucie zostawiony na max 5 minut, ale nieee, zaraz #!$%@? wybije szybe i będę bohaterem. Jakby mi wybił tę szybę, to pożegnałby się ze wzrokiem na jakiś tydzień oraz z zębami... Po to właśnie zawsze noszę przy sobie gaz i ew. pałkę teleskopową.
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopamatakawapl: Po co ci pałka? Kolejny Bosky? Człowieku jesteś najsłabszym ogniwem i myślisz że gaz to zmieni? Oczywiście ten koleś powinien wezwać policje, a jakby były oznaki przegrzania u psa to wybić szybę. A ty jako istota rozumna, powinieneś mu jeszcze podziękować za jego czujność. Ale co tu wymagać od debila.
  • Odpowiedz
  • 0
Lol nie jestem najsłabszym ogniwem ty #!$%@? genetyczny. Jeżdżę samochodem i czasem trafia się więksi ode mnie. Zamiast ładować się w siniaki w bojce mogę normalnie użyć gazu. Nie jestem żadnym zjebem typu bosky, tylko bronie swojej własności ty #!$%@? kreaturo. Ciekawe jakbyś szczekał gdyby tobie wybili szybę.
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: No ja wiem, ale śniegu chyba nie było? Wczoraj też upał był, równie dobrze w nocy mogłeś zostawić, ale po tym że koleś się przyczepił to przypuszczam że jednak na słońcu. Musisz po prostu zrozumieć że koleś dobrze zrobił, psa się nie zostawia w aucie nawet jeśli jest to 5 minut. Koleś musiał zmarnować 5 minut by zaczekać na ciebie (po tym czasie prawidłowe byłoby wezwanie policji, lub jak
  • Odpowiedz
@Sinti: Ale ja to wiem, szanuje swojego psa i dbam o niego. Nikt mi nie powie jak się czuje mój pies... Sam wiem najlepiej jak o niego zadbać, więc jeżeli ktoś chciałby mi wybić szybę, to niech się liczy z tym, że może dostać w twarz. to tylko tyle. Nie obchodzi mnie czy to "obywatelska postawa" czy #!$%@? wie co, po prostu dbam i o psa i o samochód, 5
  • Odpowiedz