Wpis z mikrobloga

#warszawa #psy #bekazpodludzi #bialyrycerzcwel

Zostawiłem psa na chwilę w samochodzie (dosłownie chwila, bo poszedłem do apteki po maść XD) wracam i widzę, jak koleś się kręci przy aucie i próbuje otworzyć drzwi. Podbiegam i odpycham smiecia od samochodu a ten mówi, że mam szczęście, że mi szyby nie wybił XD wziąłem gaz z samochodu i kazałem mu #!$%@?ć, bo zaraz będzie miał szczęście, że mu zębów nie wybiję. #!$%@? obrońcy #!$%@? zwierząt od siedmiu boleści. Takie straszne, duży pies w klimatyzowanym aucie zostawiony na max 5 minut, ale nieee, zaraz #!$%@? wybije szybe i będę bohaterem. Jakby mi wybił tę szybę, to pożegnałby się ze wzrokiem na jakiś tydzień oraz z zębami... Po to właśnie zawsze noszę przy sobie gaz i ew. pałkę teleskopową.
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Aerials: ale #!$%@? mózgowe to ty wyłącz. Autem jechałem, było zimne w środku. Wiec przez te 5-7 minut (ile się #!$%@? kupuje masc) pies był normalnie w chłodzie. Szukasz wymówki bo zwierzęta takie słodkie ludzie tacy źli wegetarianie są super a mięsożercy to zabójcy.
  • Odpowiedz
  • 0
I niech osoba postronna się nie #!$%@? w nie swoje sprawy, nikogo nie morduje, poszedłem po maść ale nie to ja jestem zły, bo mam pałke przy pasku i gaz w aucie. Ano mam, bo często jakieś zjeby ze wsi podskakują jak się ich wyprzedza albo ztrąbi. Kolegę dotkliwie pobili bo użył klaksonu. Ale nie ja jestem #!$%@? bo mogę sobie nie dać rady z 3 na raz. Lol. Wykopowi fajterzy tacy
  • Odpowiedz
@alonzo85: Tacy kretyni jak ty mnie śmieszą, będą mi zmieniać moje życie, uważać, że jestem #!$%@?ą, twierdzić, że wybiją szybę, a tak naprawdę nie wychodzą z domów, bo są #!$%@? przegrywami, bez życia, bez kolegów, bez dziewczyn. Ale na każdy temat się wypowiedzą, we wszystkim są ekspertami, sami programiści, politycy i eksperci od wszystkiego. Jestem taką #!$%@?ą, mam gaz w samochodzie. XD To ci wszyscy pakerzy co wychodzą do ludzi
  • Odpowiedz
@Aerials: Właśnie widzę "jednoznacznie" - stąd mam tyle plusów, stąd tyle komentarzy w których musisz wyzywać ludzi od niedojebów i #!$%@?, sama będąc kobietą, na twoim miejscu ostudziłbym temperament, bo jeszcze i tobie ktoś kiedyś #!$%@?. Pomijając fakt, że jesteś kobietą. Ale w sumie to zapomniałem, jesteś taka wygadana tylko w internecie. :)
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: Nie obracam się w towarzystwie damskich bokserów, więc wątpię, a poza tym nie podnoszę na nikogo ręki. ;) Zobacz sobie który wpis zdobył najwiecej plusów w tym temacie, skoro to dla ciebie tak istotne XD A teraz idź być hipokrytą gdzie indziej, skoro szyba jest dla ciebie ważniejsza od człowieka. XD
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: Umiesz rozmawiać bez obrażania? Pełna kultura widzę. Mówisz, że pies to nie człowiek, a szyba, skoro jest dla ciebie ważniejsza od człowieka?

Ktoś tu dostanie bana. :')
  • Odpowiedz