Wpis z mikrobloga

Mirki możliwa jest taka zmiana, na czysto, w pół roku? Bo jakoś nie wydaje mnie się.

UWAGA! to nie jest fikcja!!! Paweł Tokajuk, trenuje u Nas od 6 miesięcy pod okiem Adama Kosackiego. Dzięki profesjonalizmowi Swojego trenera,a także Swojej ciężkiej pracy i samozaparciu przeszedł widoczną na zdjęciu metamorfozę. Paweł jest żywym dowodem na to, że jak się czegoś bardzo chce to da się to osiągnąć! Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej wytrwałości!


źródło

#mikrokoksy
nicramnet - Mirki możliwa jest taka zmiana, na czysto, w pół roku? Bo jakoś nie wydaj...

źródło: comment_0pMpgvLzdjVrbGZ8KXkVCsJyQF7NeVbE.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@nicramnet: Przecież to "tylko" (a może aż) redukcja. Miał już coś tam mięcha, po prostu zjechał z wagą. Jak weźmiesz się do pracy to dasz radę zjechać średnio powiedzmy 1kg tygodniowo (na początku będzie leciało super, im mniejszy BF tym wolniej), 6 miesięcy po 4 tygodnie = 24 tygodnie, czysto teoretycznie jesteś w stanie zejść 24kg z wagi co w przypadku ziomka dało dużo.
  • Odpowiedz
@nicramnet: Na biedę ze 2 lata potrzebujesz, jakieś witaminki, legalne, tam pić. Choćbyś chciał na siłowni spędzać po 5 godzin dziennie, to tak się nie da. Przetrenujesz się, zakwasy pewnie w pierwszej kolejności, no i nie da się, nie zrobisz. Poniekąd to przerabiałem. Miesiąc biegów przełajowych, wyjazd na wczasy, myślałem, że tam, na ścieżce w lesie coś wyrwę przy bieganiu, ale nie ma opcji, przetrenowanie i nie da się. Może właśnie,
  • Odpowiedz
@Karoleer: co spójrz na ręce ? ćwicze 10 lat i to nie jest nic nadzwyczajnego. przez 6 miesięcy masz 24-25 tygodni po 0,7 kg na tydzień średnio zakładając (wiadomo z początku więcej później coraz mniej) bez najmniejszych problemów (znaczy dla normalnego człowieka pilnowanie miski przez 6 miesięcy jest równoznacze z kłuciem dupy, przynajmniej mogą sobie wymówki znajdować, e ja sie za siebie nie wezmę bo on się napewno kłuł i dlatego
  • Odpowiedz
@feniks_pn: po prawej koles praktycznie nie ma barkow i kapturow, biceps/triceps to woda i tluszcz w duzej mierze a nie miesnie. chocby sie zesral napinajac, nie dobije nawet do 40. jesli zredukowal do 8-9 % BF (mniej wiecej tyle ma po lewej) to sila rzeczy lapy tez musialy zejsc o 1-3 cm. chcesz mi powiedziec, ze zrobil redukcje w powiedzmy... 3-4 miesiace (co i tak wydaje mi sie zbyt krotka redukcja
  • Odpowiedz