Wpis z mikrobloga

Mirki możliwa jest taka zmiana, na czysto, w pół roku? Bo jakoś nie wydaje mnie się.

UWAGA! to nie jest fikcja!!! Paweł Tokajuk, trenuje u Nas od 6 miesięcy pod okiem Adama Kosackiego. Dzięki profesjonalizmowi Swojego trenera,a także Swojej ciężkiej pracy i samozaparciu przeszedł widoczną na zdjęciu metamorfozę. Paweł jest żywym dowodem na to, że jak się czegoś bardzo chce to da się to osiągnąć! Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej wytrwałości!


źródło

#mikrokoksy
nicramnet - Mirki możliwa jest taka zmiana, na czysto, w pół roku? Bo jakoś nie wydaj...

źródło: comment_0pMpgvLzdjVrbGZ8KXkVCsJyQF7NeVbE.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Karoleer: zalany jest = brak zarysow itd, po zrzuceniu zbednego fatu, sylwetka od razu zaczyna wygladac lepiej, on jakos super po lewej nie wyglada przeciez, typowy cwiczacy z glowa typ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YouogY: obniża metabolizm, zalecane jest dopiero w 3 etapie redukcji.
@Karoleer: skąd możesz wiedzieć że na prawym zdjęciu ma tylko wode i tłuszcz, dobra po tym kończe czytanie Twojego wywodu, uważasz że się nie da - ok. Tkwij w tym przekonaniu. Przecież on ma łape o 4-5 cm mniejszą na zdjęciu po redukcji.
@Ch-jogromPL: dokładnie. dzięki za głos rozsądku. Normalna redukcja przy trzymaniu diety. Tylko 99%
  • Odpowiedz
@feniks_pn: no i nie wiem czy on nie byl jakims nowicjuszem w cwiczeniach, a wiadomo ze swiezak moze zrzucic zbedny fat i jeszcze nawet cos miesnia zbudowac przy na prawde kumatej diecie, wiec jezeli go ktos prowadzil to jak najbardziej do osiagniecia w pol roku
  • Odpowiedz
@feniks_pn: ja cisne na 1000kcal od paru miesiecy, biegam, cwicze silke, i jakos nie mam obnizonego metabolizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jakis mit, wymyslony przez grubych ludzi co nie moga schudnac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shdw: przepraszam w czym widzisz problem ?

edit: może użyłem skrótu myślowego, miałem na myśli obniża tempo procesów metabolicznych. Organizm przy długich i częstych biegach przystosowuje się do wzmożonego wysiłku i
ciężej mu palić palić kalorie, ale nie podejrzewałbym Ciebie o to, że nie znasz takich rzeczy więc nie wiem do czego pijesz :P
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: dojdziesz do momentu w którym przestaniesz palić fat. A metabolizm będziesz miał rozregulowany i będziesz musiał na nowo przyzwyczajać organizm do większej podaży kalorycznej bo będziesz miał efekt jo-jo. Takie jest moje zdanie i jest to teraz chyba główny nurt w nowoczesnym żywieniu propagowany przez kilku profesorów w stanach. Palić fat można przy 2500 kcal i przy 1000 kcal, powiedz mi kto dłużej będzie mógł palić fat i lepiej
  • Odpowiedz
@feniks_pn: w tym, że nie ma to kompletnie żadnego odniesienia u Kowalskiego czy Nowaka.
Ilość treningu aerobowego jaką wykonuje przeciętna osoba z siłowni to ~3x 30-45 minut.
To NIE JEST ilość która w jakikolwiek sposób mogłaby wpłynąć na ZNACZĄCĄ adaptację organizmu do czasochłonnego wysiłku.
Dodatkowo bieganie samo w sobie spala kalorie przez co całodniowa wypadkowa metaboliczna (suma ilości dostarczonej energii do tej wykorzystanej) będzie zawsze na korzyść osoby która trenuje
  • Odpowiedz
@shdw: tak tylko organizm przyzwyczaja się do danego deficytu. Jak zaczniesz biegac 3 razy w tygodniu po 45 minut od pierwszych dni redukcji to organizm po 2 miesiacach zaadoptuje sie na dobre do tych 3 biegów w tygodniu po 45 minut i żeby spalić tłuszcz będzie musiał :
a) zwiększyc czas biegania
b ) obciąć kalorie

Nie gadajmy tu o januszach co chodzą 2-3 miesiące na siłownie by schudnąć tylko
  • Odpowiedz
@feniks_pn: w deficycie*

Jeżeli mówimy tutaj o profesjonalnym podejściu długoterminowym to jak najbardziej. Nie powiedziałbym, że przyzwyczai się kompletnie, ale efektywność cardio spadnie.
  • Odpowiedz
@nicramnet: po prawej stoi tak że cięzko cokolwiek ocenić poza tym że ma sporo fatu. Widać jednak że coś pod tym tłuszczem jest bo nie wygląda na typowego grubasa. Potem to zrzucił i tyle. Zobacz na SFD jakie ludzie czasem wrzucają przemiany i wycinki. Jak dla mnie da się. A fota po lewej pewnie na pompie po treningu żeby jeszcze lepiej wyglądało.
  • Odpowiedz
chyba się komuś #!$%@?ło na głowę, po prawej gość nie ma barków, kapturów, nic. I co po redukcji nagle wszystko się odsłoniło ? Nie dośc ze zrzucił fat, to zbudował takie mięśnie NATURALNIE ? proszę was
  • Odpowiedz
@blasted: no sory, ale ja tu widze prawie identyczną rękę jeśli chodzi o obwody, spalił fat, może jak był nowicjuszem to zbudował sobie ten zaległy centymetr lub dwa i tak to właśnie wyglądam, powtarzam, może mieć mniejszą łapę, ale bez zbędnego fatu i będzie ona wyglądała na większą, tak jest zawsze
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: zajeniście, że masz miarkę w oczach :D łap może jakoś mocno dotyranych nie ma, ale te kaptury wyglądają podejrzanie. Zjechanie do takiego bodyfatu to jest spore osiagnięcie. MOŻE się dało, ale wątpię, że bez wspomagaczy.
  • Odpowiedz