Wpis z mikrobloga

Mirki możliwa jest taka zmiana, na czysto, w pół roku? Bo jakoś nie wydaje mnie się.

UWAGA! to nie jest fikcja!!! Paweł Tokajuk, trenuje u Nas od 6 miesięcy pod okiem Adama Kosackiego. Dzięki profesjonalizmowi Swojego trenera,a także Swojej ciężkiej pracy i samozaparciu przeszedł widoczną na zdjęciu metamorfozę. Paweł jest żywym dowodem na to, że jak się czegoś bardzo chce to da się to osiągnąć! Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszej wytrwałości!


źródło

#mikrokoksy
nicramnet - Mirki możliwa jest taka zmiana, na czysto, w pół roku? Bo jakoś nie wydaj...

źródło: comment_0pMpgvLzdjVrbGZ8KXkVCsJyQF7NeVbE.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: to szacun, ile wychodzi Ci kalorii na tydzień i jak tygodniowy iloraz wychodzi, w sensie ile Ci dziennie kalorii wychodzi z tygodnia podliczając. Wtedy mogloby się okazać że masz 1500 kcal dziennie a nie 1000 :P Ale szacun bo ja przy 6 siłkach tygodniowo na 2200 kcal dziennie już głód odczuwam :)
  • Odpowiedz
@feniks_pn:przy keto nie odczuwa sie glodu, moglbym pewnie przy mniej funkcjonowac przez jakis czas normalnie, ale musze dostarczac wszystkie vitaminy, mineraly, blonnika, troche wiazan z tluszczu itd, wiec diete mam dopieta na perfect,
  • Odpowiedz
@feniks_pn: tego sie tak nie liczy, nie wiem gdzie takie bzdury wyczytales, idac tym tokiem myslenia, moglbym np jesc 3k kcal, a 2x w tygodniu 0 kcal i wychodzilo by ze jem 2140kcal w ciagu jednego dnia i musialbym chudnac w takim razie, wiekszosc z tego co #!$%@? w dniu ladowania leci w miesien jako glikogen, a reszta do klopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: niestety mylisz się. Mój sposób liczenia jest prawidłowy. Niestety nadmiar kcal z dnia nie idzie do klopa w całości ale odkłada się w tłuszcz, który palisz w pozostałe 6 dni i suma sumarum wychodzisz na minusie, poczytaj o dietach rotacyjnych. Dziwne, że jesteś na takiej diecie i wierzysz w takie bajki że węgle idą w glikogen a reszta do klopa :D
  • Odpowiedz
@feniks_pn: no nie bardzo, bo robiac nawet 2x w tygodniu ladowania, zaden dodatkowy tluszcz mi sie nie odkladal, kcal liczysz na 24h, tak wiec nie ma znaczenia czy na raz zjesz 3k kcal, czy w ciagu 5 posilkow, liczy sie dzienny bilans kaloryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: proszę Cię cumplu :) liczy się nie dzienny bilans kaloryczny a tygodniowy, a nawet miesięczny bilans. Były badania na kanale bioylane norton przytaczał konkretne linki, nadmiar kcal jest magazynowany w organizmie w postaci tłuszczu, przecież to podstawy biologii są. To że nie tyjesz to tylko Twoja iluzja, bo tłumaczysz sobie, że następnego dnia "po ladowaniu" dodatkowe kg to "glikogen" i z czasem glikogen się wypala i pod koniec tygodnia
  • Odpowiedz
@feniks_pn: wyplukanie glikogenu u mnie to max 2dni i wchodze znowu w keto, tak wiec da sie na lajcie jak sie zna swoje cialo tak dobrze jak ja ( ͡ ͜ʖ ͡), no i w moim przypadku liczy sie dzienny bilans kaloryczny i tak moje cialo dziala, skoro caly czas utrzymuje zajebisty bf i mam troche tego miesnia to sie tego trzymam ( ͡°
  • Odpowiedz
@Ch-jogrom no jak to gdzie. Środa ładowanie 94,5 kg dzień później 95,4 kg z czego przybyło Ci może woda plus 150 g tłuszczu w piątek zeszła Ci woda i jelita się przetrawily i spaliłes 300 g tłuszczu przez te 2 dni. Tak to działa.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: znam moje cialo i wiem jak dziala, u mnie liczy sie 24h zapotrzebowanie, i nawet jak dowalilbym i 15k kcal to nie ma to znaczenia, bo po 2ch dniach nie bedzie po tym sladu, odlozy mi sie to w jelitach, miesniach i tyle, nietrwale to jest w moim przypadku, musialbym pare dni jechac tak to wtedy by mi sie na bank odlozylo juz na dluzej, a tak 1 dzien
  • Odpowiedz