Wpis z mikrobloga

@Hyakinthos: Podajesz jako wady filmu coś, co wynika wyłącznie z twojej nieznajomości tematu. Przypomina mi się sytuacja, kiedy siedzieliśmy w knajpie - jakieś fikuśne żarcie, chyba indyjskie - nie pamiętam - wchodzi rodzinka na wakacjach Janusz+Grażyna+dwójka dzieciaków, po chwili po przejrzeniu menu wychodzą zniesmaczeni, głośno rzucając komentarz "co to za restauracja, JAK TU NAWET SCHABOWYCH nie ma".

Umówmy się - filmy, zwłaszcza w specyficznym klimacie, nie muszą się wszystkim podobać.
  • Odpowiedz
Ech, no to lecimy.

Podajesz jako wady filmu coś, co wynika wyłącznie z twojej nieznajomości tematu.

Film oglądałem więc temat znam. Napisałem, że mnie to bawi bo sprejowanie sobie ryja można jednak uznać za nieco głupie, prawda?

"co to za restauracja, JAK TU NAWET SCHABOWYCH nie ma".
  • Odpowiedz
@Hyakinthos:

Otóż:

- Sprejowanie sobie ryja srebrnym sprejem krzycząc "ŚWIADKUJ MI" wywołało u mnie atak panicznego śmiechu

- "Farma naboi", no bez jaj XD

- Biali goście modlący się do kierownicy krzycząc
  • Odpowiedz
wiesz, że to była konwencja?


@Dutch: Bardzo głupia (chociaż głupia to akurat złe słowo, ale nie bardzo wiem jak ją inaczej opisać) konwencja.

Czytając "Ferdydurke" też miałeś ataki panicznego śmiechu?


@Dutch: Przy Biblii 2 razy musiałem brać valium na uspokojenie, Apokalipsa to istna kopalnia beki
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: Wyrazić własne zdanie =/= obiektywnie oceniać.
Oczywiście nikt ci nie broni być bucem i oceniać wszystko, czy się na tym znasz czy nie, no ale to już nie miej wtedy pretensji, że ludzie biorą cię za typowego janusza, buca i ignoranta.

Ja np. nie lubię gier akcji, strzelanek. Zachowując się jak ty, napisałabym, że nowy Wiedźmin to totalne gówno i nie wiem, czym się tak ludzie zachwycają. Ale nie
  • Odpowiedz
Wyrazić własne zdanie =/= obiektywnie oceniać.


@katinka: Jak inaczej wyrazisz swoje zdanie niż oceniając coś?

Oczywiście nikt ci nie broni być bucem i oceniać wszystko, czy się na tym znasz czy nie, no ale to już nie miej wtedy pretensji, że ludzie biorą cię za typowego janusza, buca i
  • Odpowiedz
Jak inaczej wyrazisz swoje zdanie niż oceniając coś?

@Hyakinthos: Ale jeśli nie masz pojęcia o temacie, to jest gówno warte :)

Czyli muszę obejrzeć wszystkie filmy akcji

@Hyakinthos: Noooo... jak myślisz że Mad Max jest filmem akcji to nic dziwnego w sumie, że się czepiasz. Zupełnie jak mój chłop w kinie na "Czarnym czwartku", bo myślał, że jest to nowa komedia Cezarego Pazury i czekał,
  • Odpowiedz
@Hyakinthos to ja myślałem że ten srebrny spray to jakaś feta w spray że niby im to dawało takiego kopa przed śmiercią, farma naboi to przecież typowy post-apo motyw, jest hangar a w nim siedzą i składają naboje bo mają odpowiednie zasoby.
  • Odpowiedz
Ale jeśli nie masz pojęcia o temacie, to jest gówno warte :)


@katinka: Ale nadal mogę swoją opinię swobodnie szerzyć więc nie wiem o #!$%@? Ci chodzi

jak myślisz że Mad Max jest filmem akcji to nic dziwnego w sumie, że się
  • Odpowiedz