Wpis z mikrobloga

Ten film to ekstrakt z gówna posypany odrobiną żenady i nudy.


@Hyakinthos: zadziwiające jak wszyscy potrafią utrzymać poziom dyskusji i argumentować swoje opinie w sposób kulturalny i nagle pojawia się takie coś
  • Odpowiedz
  • 0
@mroz3: po pierwszych minutach filmu myslalem 'co za gówno', ale jednak obejrzałem cały i sie nie nudziłem. Nie nazwał bym tego jakims super arcydziełem ale oglàdało sie przyjemnie:)
  • Odpowiedz
@mroz3: Już spieszę naprawić swój błąd.
Otóż:
- Sprejowanie sobie ryja srebrnym sprejem krzycząc "ŚWIADKUJ MI" wywołało u mnie atak panicznego śmiechu
- "Farma naboi", no bez jaj XD
- Biali goście modlący się do kierownicy krzycząc "V8" XD
- Gitarzysta i bębniarze w tym kordonie, no
  • Odpowiedz
- Sprejowanie sobie ryja srebrnym sprejem krzycząc "ŚWIADKUJ MI" wywołało u mnie atak panicznego śmiechu

- "Farma naboi", no bez jaj XD

- Biali goście modlący się do kierownicy krzycząc "V8" XD

- Gitarzysta i bębniarze w tym kordonie, no bez jaj

- Plucie benzyną do wlotów powietrza XD


@Hyakinthos: Ale zdajesz sobie, że to był celowy zabieg? To miała być farsa i pokazanie ogłupiałego, fanatycznego społeczeństwa, skupionego wokół swojego
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: To jest film akcji. Siedzisz i oglądasz akcję. Ja się dobrze bawiłem, świat steam punk, super muzyka, silniki V8, testosteron wylewał się z ekranu i głośników. Nie wiem czego oczekujesz po filmach. Mają zmienić całe twoje życie? Sposób postrzegania świata? Ja idę do kina aby 2 godziny się pobawić. Obejrzeć zapomnieć. Za tydzień obejrzeć inny.
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: możemy się tu spierać ale imho wszystko sprowadza się do tego, że są filmy akcji tak jak @ethics: napisał obejrzeć i zapomnieć - fajne efekty jakaś rozwałka i tyle uważa, że film jako kino post apo prezentuje się wyśmienicie i może spowoduje większy wysyp produkcji w tym klimacie
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: Doświadczenie uczy, że jak ktoś nie potrafi oceniać filmu/książki/utworu przez pryzmat jego konwencji, to nie ma sensu się kłócić - merytorycznej dyskusji z tego nie będzie.
@mroz3: Jak na kino akcji, to rzeczywiście dość mocno wybija się z szeregu letnich blockbusterów - niezłe zdjęcia, mało cgi (jak na obecne czasy). Mam dwa zarzuty: 1. mogliby sobie darować to moralizowanie i wątek feministyczny, przez to film staje się
  • Odpowiedz