Wpis z mikrobloga

@mroz3: ogladalem ten film #!$%@? i nie moglem za duzo zrozumiec co sie dzieje na ekdanie poza rozpierducha. Pomijajac to, ze gdzies po 15 mim skapnwlismy sie, ze reklamy sie skonczyly, a zaczal film xD
  • Odpowiedz
@mroz3: Plus dla Ciebie to się zawsze znajdzie, bo wiadomo szacuneczek za wroclawradar, ale film nie jest wybitny. Świetne ujęcia, niezły dźwięk, aktorzy też dość dobrze dobrani. Minus jednak to typowa hamerykańskość - długie, sztuczne spojrzenia, kiwnięcie sobie głową, ziomek przetwardziel, co gra przez cały film jedną miną... Nie jestem fanem gatunku, więc nie do końca zrozumiałem też np. akcję ze sprayem na twarz (wtf), ale z kolei mistrzostwo to
  • Odpowiedz
@CatHater: nie widzę w ogóle po co osoba nie czująca takich filmów miała by się tym katować :) powtarzam do dobry film w swoim gatunku a nie ponadczasowe dzieło łączące ludzi ponad podziałami :)
  • Odpowiedz
@mroz3: Aaa ze mną było tak, że kumpel zakupił zestaw kina domowego taki #!$%@? i chyba wybrał film pod tym kątem. I szczerze to tak jak pisałem 6/10 dla osób nie czujących tego - można z ciekawości obejrzeć bez poczucia zmarnowania czasu.
  • Odpowiedz
- Sprejowanie sobie ryja srebrnym sprejem krzycząc "ŚWIADKUJ MI" wywołało u mnie atak panicznego śmiechu

- "Farma naboi", no bez jaj XD

- Biali goście modlący się do kierownicy krzycząc "V8" XD

- Gitarzysta i bębniarze w tym kordonie, no bez jaj

- Plucie benzyną do wlotów powietrza XD


@Hyakinthos: Niech zgadnę, nie grałeś nigdy w Fallouta?
  • Odpowiedz
beka ze "znawców", dla których musi być głęboka fabuła ( ͡° ͜ʖ ͡°). "Fury Road" ma swoje przerysowane uniwersum, gdzie sprejowanie sobie ust, kult V8 i babcie na motorach mają sens. Może ludzie tego nie łapią bo tu nie było wprowadzenia w świat przedstawiony i prowadzenia widza za rączkę tylko od razu szaleństwo na pustyni. Mi się podobał, podobał się w Cannes, podobał się wielu recenzentom. Wbrew fali
  • Odpowiedz
Nie. Jeśli chcę oglądać filmy to powinienem też grać w gry?


@Hyakinthos: Zupełnie jakbyś wpadł na inscenizację bitwy pod Grunwaldem i krytykował, że mają dziwne ubrania i walą się po głowie mieczami, zamiast strzelać do siebie pistoletami. Po prostu nie kumasz klimatu.
  • Odpowiedz
więc nie do końca zrozumiałem też np. akcję ze sprayem na twarz (wtf)

@CatHater: Tuning samochodowy i malowanie sprayem (w kolorze chromu) niektórych elementów, np. wydechu czy innych rur. Czemu akurat sprayują sobie usta? Nie wiadomo, to zapewne element tej "motoryzacyjnej" religii, którą wyznają warboye, jak u nas np. gest przeżegnania się. Reżyser nie podaje nam wszystkiego na łopacie jak dla debili, którym wszystko trzeba tłumaczyć i to jest fajne.
  • Odpowiedz
@Hyakinthos: Czyli fabuła była. Ach, nie będę dyskutował więcej. Jeśli jak sam stwierdziłeś zauważyłeś tylko rozebrane panie to o czym tu deliberować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz