Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o espadrylach i espadrylopodobnych butach u mężczyzn? :)

Jako że nie lubię sandałów, a w upały trzeba sobie jakoś radzić, kupiłem sobie ostatnio coś podobnego jak na zdjęciu poniżej. Do wyglądu nadal nie jestem do końca przekonany, muszę się jeszcze przyzwyczaić, ale wygoda jest niesamowita. Czuję się prawie jakbym chodził na bosaka, a stopa nie kisi się tak jak w cięższych butach.

#modameska #ubierajsiezwykopem
splasz - Co sądzicie o espadrylach i espadrylopodobnych butach u mężczyzn? :)

Jako...

źródło: comment_2y65Ch6X05kstl3776sgURyNWRhAMCf2.jpg

Pobierz
  • 37
a co sie dzieje jak nadepniesz na kamyczek? :)


@predatorleet: @Xune: Póki co nie miałem żadnych przygód z kamieniami. Pod stopą jest ok 1 cm podeszwy i wkładki, więc aż tak mało to nie jest, ale przez to, że to jest pianka, buty są leciutkie. Prawdziwe espadryle mają podeszwę ze sznurka, ale są wtedy bardziej kłopotliwe w czyszczeniu / praniu.

To są buty firmy Paez: http://paezshoes.com/
@worldmaster: Są bardzo wygodne, ale musi być dobrze dobrany rozmiar. Do tego są bardzo lekkie. Chodzę w nich bez skarpet, zamiast tego używam talku. Teraz (używam ich od niedawna) uczucie jest lepsze, niż po zimie, gdy przesiadam się z ciężkich butów na trampki. Co prawda obawiam się o trwałość tej podeszwy z pianki, że może się szybko ugnieść / wytrzeć przy pięcie, zwłaszcza jak trochę krzywo stawiam stopy.