Wpis z mikrobloga

Chłopaki #audi #vw a szczególnie #bmw - takie pytanko mam jako do właścicieli tych jakże zacnych bolidów: w nowszych modelach zrezygnowano z manetki kierunkowskazów? Widzę, że właściciele starszych bolidów tuningują swoje maszyny i też rezygnują z tej manetki albo udają, że jej nie mają żeby nie być gorszymi czy o co chodzi?

#motoryzacja
  • 39
  • Odpowiedz
@elemenTH: nie kupuje takie auto bo #!$%@? mnie stać i po to #!$%@?łem, żeby pokazać innym że było warto i teraz mam efekty z tego co robiłem... ty za to widzę, że lubisz ciągnąć zasiłki z opieki skoro uważasz, że ktoś bogaty musi być #!$%@? skoro pokazuje swój status majątkowy m.in. przez samochód, który w cenie jaką podałeś jest już dobrem luksusowym...szczęśliwego życia w zgryzotach podczas comiesięcznego wyliczania pieniędzy jakie
  • Odpowiedz
@soft1house:
@elemenTH:
@jarezz:

Tak przeczytałem o co się klocicie i trochę to głupie. Przecież jarezz ma racje. Gdyby było mnie stać na kupno i utrzymanie samochodu za 300tys to taki bym kupił. Przecież w życiu chodzi o to, aby było szczęśliwie, bogato i wygodnie.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: Tu nie chodzi o to czy Cię stać czy nie tylko wielu ludzi nie stać a kupuje i to czyni ich lepszymi? Samochód kupuje się taki na jaki Cię stać, jak kupujesz taki, na który Cię nie stać to jesteś pozerem i idiotą. Tak samo idiotą jest człowiek, który kupuje samochód po to żeby pokazać jaki jest bogaty i epatować tym. Nie przeszkadzają mi bogaci, znam kilku co by
  • Odpowiedz
  • 1
@Siegel: jezdzilem ostatnio z inskruktorem, angole nie musza uzywac w 90% przypadkow, male rondo nie wlaczaj, samochod za toba daleko nie wlaczaj, zmieniasz pas, nie wlaczaj..
  • Odpowiedz
@sh2dov: a jak już wjadą na większe rondo to co chwile mrugają tymi migaczami, raz lewo raz prawo i w końcu cholera go wie gdzie on chce jechać :D
  • Odpowiedz
@elemenTH: jako były użytkownik volvo a obecnie audi potwierdzam brak manetki kierunkowskazów. Prawdopodobnie kierunki włącza się gdzieś w menu komputera wiec zajmuje to za dużo czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@NZT69: przestałem na to patrzeć, znam kilka osób co mogli by sobie kupować co rok lambo albo ferrari nowe a jeden jeździ xc60, drugi passeratti, trzeci e klasą w211. Znam też typa co ma x6m i jest prawie bankrutem a siana ma napożyczane od ludzi, że się boi czy go nie zabiją, jeden jeździ roczną 5 GT czy jak to się tam zwie a ledwie wiąże koniec z końcem i
  • Odpowiedz
@elemenTH: co za idiotyczne insynuacje, nie uzywaja kierunkowskazu kierowcy wszystkich marek, a to ze miales nieprzyjemnosc spotkac takiego jegomoscia w bmw czy audi to nie oznacza, iz kierowcy renault zachowuja sie lepiej pod tym wzgledem.

I nie, nie mam zadnego z wymienionych przez Ciebie aut, ba nieznosze niemieckich aut, bo sa surowe i maja twarde zawieszenie.
  • Odpowiedz