Wpis z mikrobloga

Chłopaki #audi #vw a szczególnie #bmw - takie pytanko mam jako do właścicieli tych jakże zacnych bolidów: w nowszych modelach zrezygnowano z manetki kierunkowskazów? Widzę, że właściciele starszych bolidów tuningują swoje maszyny i też rezygnują z tej manetki albo udają, że jej nie mają żeby nie być gorszymi czy o co chodzi?

#motoryzacja
  • 39
  • Odpowiedz
@Mithrindil: nie w takim stopniu jak te wyżej wymienione, idioci są wszędzie ale bardziej mnie dziwi jak bmw czy audi z roczników 2010+ coś sygnalizuje niż, że tego nie robi
  • Odpowiedz
@elemenTH: chyba przez zazdrość tak ich wypatrujesz bez kierunków co...?

mnie natomiast wydaje się, że wszystkiem właśnie marki, po równo wywołanymi do tablicy Audi i BMW mają tą samą dolegliwość... aczkolwiek:

"(...)łatwiej dojrzeć ci pyłek w czyimś oku, aniżeli belkę w swoim..." lub coś
  • Odpowiedz
@elemenTH: To jest w ogóle śmieszna sytuacja. I chyba jazda bmw czy audi to jest stan umysłu, bo np kierujący porsche używają kierunków. Więc nie jest to kwestia "jestem bogaty więc po co mi kierunki" .
  • Odpowiedz
@elemenTH: to czy ktos uzywa kierunkowskazow zalezy od niego a nie od tego czym jedzie
bo np.taki Janusz jedzie przez wies to po co ma uzywac przeciez wszyscy wiedza gdzie mieszka albo gdzie jedzie do sklepu (sa ludzie ktorzy tak mysla)
w oplu chevrolecie jest fajny patent wystarczy raz nacisnac i kierunkowskaz miga 3 razy :D czyli taka troche opcja dla leniwych :D
  • Odpowiedz
@jarezz: czemu zazdrość? To jest głębsze trochę niż zazdrość, każdy kto coś powie złego na te marki to zazdrości bo go nie stać, głupie gadanie. Skoro ktoś kupił sobie fiata czy peugeota z salonu to jest biedny i go nie stać na audi B5?
Ja po prostu odnoszę wrażenie, że ktoś kto jeździ autem za 200 czy 300k jest takim stereotypowym polskim przedsiębiorcą, który w dupie ma wszystkich wokół i traktuje ich jak podludzi, epatuje swoim bogactwem i nie będzie plebsowi przecież pokazywał gdzie on chce skręcić bo jak to tak? To on jest ważny i on wydaje rozkazy to na niego trzeba uważać.

To samo wieczne wojenki VAG i bmw kontra reszta świata: albo jeździsz niemcem albo jesteś podludź i jak wyżej napisałeś, nie stać mnie to hejtuje. Kazdego kto pracuje w pl stać na #!$%@? golfa czy a4 i jakoś dziwnym trafem nie przyjmujecie do głowy, że ktoś może zwyczajnie nie chcieć tym jeździć i nie z biedy bo fiat, alfa, peugeot czy renault nie kończy się na 5tys.

@mor3nko: no i zajebiście, że tak powiem nie każdy niemiec w latach 40 to
  • Odpowiedz
@kondzio777: teraz pytanie... dobrze pamiętasz porsche z kierunkiem, które mimo wszystko, jest dalej dość egzotyczne na naszych ulicach? a jak doskonale pamiętasz kogoś kto wjechał ci przed maskę bez kierunku przed/po pracy? ile razy ty sam bez użycia kierunków zmieniłeś pas i w odpowiedzi na manewr widziałeś błysk świateł i słyszałeś klakson?

równie dobrze to co ty czy autor wpisu piszecie o VW czy Audikach czy BMW mogę powiedzieć o
  • Odpowiedz
@jarezz: to tak jak sa ludzie ktorzy placza ze na swiatlach ktos trzyma na hamulcu i im po oczach swieci

@elemenTH: z kierunkoskazami jest jeszcze jeden problem sa ludzie przekonani ze kierunkowskaz daje pierwszenstwo
stluczka policjant do kierowcy
"zmieniala pani pas musi pani ustapic"
"no tak ale przeciez mialam wlaczony kierunkowskaz"
  • Odpowiedz
Ja po prostu odnoszę wrażenie, że ktoś kto jeździ autem za 200 czy 300k jest takim stereotypowym polskim przedsiębiorcą, który w dupie ma wszystkich wokół i traktuje ich jak podludzi, epatuje swoim bogactwem i nie będzie plebsowi przecież pokazywał gdzie on chce skręcić bo jak to tak? To on jest ważny i on wydaje rozkazy to na niego trzeba uważać.


@elemenTH: powiem tak, jak bym miał 200-300k na auto, to właśnie po to żeby epatować bogactwem i sukcesem.

To że nie włącza taki ktoś kierunków, no cóż, od najbiedniejszych do najbogatszych sfer społecznych spotykasz ludzi i #!$%@?... jak nie jedziesz sam i taki ktoś pcha się na ciebie bez kierunku... wal śmiało i połechtasz swoje ego, że buca pojechałeś i psychicznie go zniszczysz, no i przede wszystkim finansowo będziesz na pewno do przodu...( ͡
  • Odpowiedz