Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory #pijzwykopem #pociagi

Wracam sobie z #wroclawskiewykoppiwo (przy okazji pozdrawiam wszystkich obecnych, oraz opale użytkowniczki @kwiatencja ) pociągiem intercity, który docelowo miał trafić nad polskie morze - wbijam do pierwszego lepszego przedziału w stanie solidnego upojenia alkoholowego, a tu nagle wkracza 2 jegomości. Po krótkiej dyspucie na temat celu podróży, kobiet, bezsensu studiowania i marności ludzkiej egzystencji owi Panowie wyjęli 0.7 Johnnie Walker'a Black i stwierdzili, że z kimś takim jak ja muszą się napić XD
Wyciągnęli z torby podróżnej szkło, w ciągu 70 kilometrów flaszka upadła i skończyliśmy śpiewając cheri cheri lady ku uciesze 17 letniej Kasi, która towarzyszyła nam w podróży :D Na odchodne rzuciłem tylko krótkim 'pamiętajcie chłopaki, z Kasią wam się upiecze' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nie wiedzieli czym jest wypok, ale nie zmieniało to faktu że byli bardzo pozytywnymi ludźmi :> Oby więcej takich rodaków

Klimatyzowane wagony, śmieszki poza kontrolo, johnnie walker i płaczące (ze śmiechu) niewiasty - tak wygląda jazda pociągami #pkp
Gorąco polecam, kaktus666
  • 41
@kawa-i-papierosy: jechałeś kiedyś tymi nowymi składami intercity? Przedziały super ciche, nie słychać tego co jest na zewnątrz, a co dopiero w przedziale obok. Bałaganu nikt nie robił, podróż urozmaicona - nie musiałem nawet korzystać z uciech oferowanych przez mirko :>
Wypok niby radzi: 'idź pobiegaj, wyjdź do ludzi' a potem szkalują :x