Wpis z mikrobloga

393 861 - 134 = 393 727

Miała być setka na #urodziny, ale tak mi się dziś zajebiście jeździło, że wyszło więcej - nie chciało mi się wracać do domu. Średnia prędkość - 22,8 km/h i nowy rekord na sto km: 4g:19m:49s. :) Zaczęłam przed ósmą i było chłodno, potem już tylko przyjemniej!
No i chyba jestem teraz nową królową kobiecego rowerowego równika! Pewnie tylko na chwilkę, ale zawsze! :) Gdzie mój król? ʕʔ

#rowerowyrownik #100km #rowerowychelm
Kejcia26 - 393 861 - 134 = 393 727

Miała być setka na #urodziny, ale tak mi się dz...

źródło: comment_cTBfCCg7RiyO4mvwQr85vvwuhJL01P3C.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@marnujezycieiwytez: Dziękuję! :-) Od maja mam nowy rower - mtb, Kross Black Edition 6.2, a wcześniej to na jakimś starym góralu jeździłam. W sumie to, jak tam wyżej pisałam, bardziej regularnie od zeszłego roku jeżdżę. A tam, bez przesady, bez problemu byś moje tempo utrzymał. :-) A pewnie to i byś mnie przegonił!
  • Odpowiedz
  • 1
@peradon: Dziękuję! :-) Stałam chwilkę w tym miejscu i obserwowałam nieudane próby "lądowania" młodego boćka w gnieździe. ;-) Fajne uczucie, jak taki duży ptak przelatuje Ci tuż nad głową. :-P
  • Odpowiedz
  • 3
@peradon: Ano właśnie ja też widziałam jak przy innym gnieździe stałam, jak młode zjadały jakąś mysz czy coś. U mnie to teraz same bociany i kombajny na wsiach. XD
  • Odpowiedz